Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 45 minutami, pebe napsal:

Budou tě bavit?

Za ty prachy mě sakra mrzí že jsem nebyl zrovna na fóru 😕

 

Už nějakou dobu si hraju s myšlenkou zkusit nějaké tuňáky a tyhle za ty prachy se nabízely :D 

Potřeboval jsem baterky, neb půjdou na ruku jen málo a musím říct, že tyhle jsou vážně skvělé, měl jsem z nich radost .. 

Šak se můžu ozvat, kdyby to nebylo ono :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, semi001 napsal:

Už nějakou dobu si hraju s myšlenkou zkusit nějaké tuňáky a tyhle za ty prachy se nabízely :D 

Potřeboval jsem baterky, neb půjdou na ruku jen málo a musím říct, že tyhle jsou vážně skvělé, měl jsem z nich radost .. 

Šak se můžu ozvat, kdyby to nebylo ono :) 

👍

jako víc by se mi líbily modrý, ale za tu cenu bych to překous 🙂

jsou pěkný, gratuluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, EpsteinBarr napsal:

jj, tie GS su znacne navykove...

 

Je to tak. Pritom pred vstupem na forum jsem GS v podstate ani neznal, pak jsem to dlouho bral jako takovou libustku pro fajnsmekry, pak uz jsem to zacal nejak vic vnimat a sledovat a nakonec posledni dva roky nic jinyho ani nenosim (gecka neberu jako jinej oddil, ale jinej sport). 
A tyhle me fakt dostaly. Univerzaly v nejlepsim slova smyslu, snad jen ta zminena lumi by aspon symbolicky mohla byt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam tak ako niekde pisal @nickolas ked vymenil GS za Sinn na ruke.
Zvykol som si na tieto sampan a snowflake, resp. GS divery... Ale nedalo mi to, vytiahol som zo suflika MM300 a jednoducho mam pocit, ako keby som si na ruku dal zavazie, tazke, velke, vysoke. Ved aj maju hadam zo stvrt kila. A co ma celkom stve, podobne to mam aj s antimagnetmi SBGR079 a zial, premyslam, ci nebudu musiet ist do sveta, kedze na ruke som ich nemal uz viac ako mesiac mozno. 
Od 2012, ked som kupil MM300 som bol celu dobu presvedceny, ze ak by mi mali ostat jedine hodinky, budu to MM300. No...nie som si isty tymto tvrdenim. Neviem, ci by to neboli prave snowflake. Dorasovane by vyzerali mozno este lepsie, WR maju 100, nieco na styl filo-boxera a jeho Rolex.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, warann napsal:

Ty antimagnety se mi vzdycky libily. Vsechny verze, svetly, tmavy (ty vic), baterka i automat. Co ni na nich nesedi? 

Praveze su perfektne. Akurat po snow v titane na ruke posobi velko a tazko uz takmer vsetko ostatne. A poslednu dlhu dobu ma na hdinkach vyrusuje ich vyska. Pravdou je, ze este mozno pred rokom som si nevedel predstavit, ze budem preferovat nieco pod 44mm. A hla, 40-41 a vyska okolo 12 sa stalo idealom. A zapästie mam 21-22cm.

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Ja to mam tak ako niekde pisal @nickolas ked vymenil GS za Sinn na ruke.
Zvykol som si na tieto sampan a snowflake, resp. GS divery... Ale nedalo mi to, vytiahol som zo suflika MM300 a jednoducho mam pocit, ako keby som si na ruku dal zavazie, tazke, velke, vysoke. Ved aj maju hadam zo stvrt kila. A co ma celkom stve, podobne to mam aj s antimagnetmi SBGR079 a zial, premyslam, ci nebudu musiet ist do sveta, kedze na ruke som ich nemal uz viac ako mesiac mozno. 
Od 2012, ked som kupil MM300 som bol celu dobu presvedceny, ze ak by mi mali ostat jedine hodinky, budu to MM300. No...nie som si isty tymto tvrdenim. Neviem, ci by to neboli prave snowflake. Dorasovane by vyzerali mozno este lepsie, WR maju 100, nieco na styl filo-boxera a jeho Rolex.
 

Tak @filo-boxer a jeho Rolby jsou legendy :D

Ale stejně je to zvláštní. Nosíš roky nějaké hodinky. Rozměry, tvary, váha, všechno ti sedí a ty hodinky miluješ. Nemáš důvod je měnit, jsi na ně zvyklý a za ty roky jsi s něma srostl. Pak nasadíš, vlastně z rozmaru, jakési pidižvýky, poloviční ve všech směrech a co nastane? Po první hodině, kdy ti přijdou směšně malý, se ti na zápěstí zabydlí takovým způsobem, že se nestačíš divit. Mám je den ode dne radši a radši! Dokonce i toho aligátora. Už mám objednaný tah, ale začínám se bát, jestli ho vlastně potřebuju. A vrátit se k hodinkám, které jsi pět let nosil jako OWG a které ti seděly jak prdel na hrnec je najednou téměř utrpení. Co to tvl je?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...