Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

@Chronopetr asi první. Jsou o trochu větší než Alpinisty, ale na ruce sedí perfektně  (možná lépe než ti Alpinisti). Číselník je pecka, super šedý sunburst, aplikované indexy a aplikované logo. Škoda, že v nich není lepší strojek. Ten exteriér by si to zasloužil. Ale na druhou stranu, zase bude levný a bezproblémový servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Waya03 napsal:

Ty už nevíš co bys roupama koupil, což? 👍 

 

Tak nějak 😀. Ale za ty prachy* moc pěkné hodinky. A koukám, že to tvoje NATO by k nim taky pasovalo 😀.

 

*edit: za ty prachy, kdyby to nechytli celníci :)

 

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Waya03 napsal:

Na druhou stranu, celníci jsou od jara na novým místě a jde to tam rychle a hladce, odskoušeno právě s tím chevronem co je na fotce.

Já to většinou posílám přes DHL, za 3-4 dny včetně proclení za téměř stejnou cenu jako EMS, kde to z JP od dob Covidu trvá víc jak 14 dnu.

před 40 minutami, dr.sphinx napsal:

Těžký je život sběratele :)

Trpím jako zvíře :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zas brouka v hlavě když tu vidím ty nové manty. Mám tyhle se žralokem a úplně vidím poličku v obýváku kde by vedle sebe sedělo všech pět ročníků. Vždycky si řeknu, že je to nesmysl a že je neunosím. A tak mě napadne nekupovat jen samuraje, ale i jiné modely ať jim dám taky šanci. A už se zas točím v kruhu… 😄

ED7A12D9-00A9-4581-8FBF-E42696CD0725.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...