Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People
 Share

Recommended Posts

No mě by právě zajímalo, jestli to tak je, protože na Helveti dával odkaz na tech. spec., ne na nákup, aspoň tak jsem to pochopil.

Hezká hodinka, tohle byla brzda, proč jsem je nevzal, upřímně já bych tohoto "kyklopa" dal úplně pryč ... ale číselník je krásný.

Ten kyklop na želvách je prostě hrozný, je to moc velké a pokud je to nakřivo tak bych to reklamoval.

Seika mám rád a všechny co mám jsou co se týká spasování ok, toto bych ale nepřekousnul.

Takhle zkurvit krásné hodinky.

před 4 hodinami, Sphinxx napsal:

No mě by právě zajímalo, jestli to tak je, protože na Helveti dával odkaz na tech. spec., ne na nákup, aspoň tak jsem to pochopil.

Hezká hodinka, tohle byla brzda, proč jsem je nevzal, upřímně já bych tohoto "kyklopa" dal úplně pryč ... ale číselník je krásný.

Koupil je v  ČR. Já je viděl v pondělí za výlohou. Cifr paráda. Tady mi utekly, byl jsem druhý v pořadí :( . Ostatně jako vždy ;)

Jak píšete, jsou kupované v ČR. A viděl jsem jich několik a byly na tom některé i hůř. Já plánoval ho dát pryč, tak mi to nevadilo. Jinak ciferník je nádherný. 

Jo a můj brácha,který má jedny hodinky a určitě není žádný fanda a do hodinek nedělá. Když to viděl, tak se smál, že jak je to možné? Jsem mu řekl, že to je originál Seiko.:)

před 15 hodinami, KOCKOPEES napsal:

Ten kyklop na želvách je prostě hrozný ... Takhle zkurvit krásné hodinky.

Proto jsem se ptal, jinak souhlas.

před 14 hodinami, shewcza napsal:

20210923_160033-01.jpeg

Krásná fotka, krásných hodinek, jako vždy!

před 14 hodinami, Jan7 napsal:

Koupil je v  ČR. Já je viděl v pondělí za výlohou. Cifr paráda. Tady mi utekly, byl jsem druhý v pořadí :( . Ostatně jako vždy ;)

před 11 hodinami, Pivas napsal:

Jo a můj brácha,který má jedny hodinky a určitě není žádný fanda a do hodinek nedělá. Když to viděl, tak se smál, že jak je to možné? Jsem mu řekl, že to je originál Seiko.:)

No, jedna stránka věci je, že je někdo takto koupí, ale druhá, že je někdo vůbec pošle do prodeje, jako nové (myslím obchod). Jinak hezká hodinka s hezkým číselníkem.

Davide, já do toho šel,že ho sundam, jinak souhlas. A co nedávám ještě víc,když u samuraju ve stejné řadě je u skoro všech špatný závit na korunce,tak to mi hlava nebere.

před 59 minutami, Jan7 napsal:

Včera mi utekly, tak jsem si skočil do obchodu. Kyklop a korunka ok. 😉

IMG_20210924_102156.jpg

Naživo jsou ještě lepší, za mě jim fotka spíš ubírá 🙂