Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People
 Share

Recommended Posts

před 49 minutami, XXmass napsal:

Měl, je to právě clo a DPH, asi jsem to blbě napsal. Nemusíš pak nic řešit, posílat dokumenty, celnici řeší fedex. Za mě ideální řešení. 🙂

Časem do toho určitě skočím, protože to vypadá fakt dobře. A v reálu určitě ještě líp než na fotce, jak to tak někdy bývá.

Ok, díky za info.

před 4 hodinami, kork74 napsal:

Časem do toho určitě skočím, protože to vypadá fakt dobře. A v reálu určitě ještě líp než na fotce, jak to tak někdy bývá.

Ok, díky za info.

Vypadá velmi dobře a je to kus železa. Se Samuraiema je to dohromady kus hodinek. Ale i přes tu váhu se nosí velmi dobře. 

před 12 hodinami, kork74 napsal:

IMG_20220107_084517.thumb.jpg.09c9222928bd726d339fdda6ddc1ebb2.jpgVybíral jsem vybíral až jsem vybral.

Gratuluji. Já jsem si z barevných druhů tohoto modelu vybíral tak dlouho a stejně se nemohl rozhodnout, až nemám žádný 🙈. Tak mít je komplet...jenže bych pak bydlel pod mostem a stejně by mně je někdo šlohl. 🙃

před 6 minutami, Chronopetr napsal:

Gratuluji. Já jsem si z barevných druhů tohoto modelu vybíral tak dlouho a stejně se nemohl rozhodnout, až nemám žádný 🙈. Tak mít je komplet...jenže bych pak bydlel pod mostem a stejně by mně je někdo šlohl. 

Vzhledem k mým oblíbeným barvám jsem to měl jednodušší. 😉

IMG_20220107_211938.jpg