Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Velkým překvapením je pro mě moje poslední modifikace, kterou jsem popsal v příslušném vláknu.

Na to, že jsou tyto hodinky prakticky vedlejším produktem, poskládaným výhradně ze zbylých dílů, tak se mi výsledek nezdá vůbec špatný. Provedenou operací jsem k nim získal téměř otcovský vztah a potešily mě skoro víc, než skutečný cíl modifikace, kterým byla výměna bílých datových věnců za černé v mých 5kx mantách.

Hodinky jsou pěkně přehledné, takový čistý disajn

43EDC4E0-DA19-4114-ADA8-5FE91283C22A.thumb.jpeg.16f23b01c0f63a8f038302a1deda6ed0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co soudruh, to názor.

5kx orámování data nemají.

Také mě napadlo, že by se mi tam ten rámeček líbil, ale víte, jaký by s tím bylo sraní?

Napřed bych ho musel urvat z původního cifru. Pak broušením zvětšit to okýnko na novým cifru a pak vlepit rámeček na místo. V každém kroku, bych mohl hodinky nenávratně zničit.

Takže to jsem zavrhnul a jsem spokojený s tím, co už je. Však jsou to jenom zbytky :)

Ještě musím vyzdvihnout super luminiscenci, kterou hodinky v originále neměly.

 

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Jerryl napsal:

Velkým překvapením je pro mě moje poslední modifikace, kterou jsem popsal v příslušném vláknu.

Na to, že jsou tyto hodinky prakticky vedlejším produktem, poskládaným výhradně ze zbylých dílů, tak se mi výsledek nezdá vůbec špatný. Provedenou operací jsem k nim získal téměř otcovský vztah a potešily mě skoro víc, než skutečný cíl modifikace, kterým byla výměna bílých datových věnců za černé v mých 5kx mantách.

Hodinky jsou pěkně přehledné, takový čistý disajn

43EDC4E0-DA19-4114-ADA8-5FE91283C22A.thumb.jpeg.16f23b01c0f63a8f038302a1deda6ed0.jpeg

mě tam chybí minutové indexy, jinak pěkná práce 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, pebe napsal:

mě tam chybí minutové indexy, jinak pěkná práce 👍

Kluci, vy mi dáváte

jednomu chybí rámeček data, druhému indexy. Já jsem si nemohl moc vybírat :)

Nevědomky jsem se těmito hodinkami trochu přiblížil modifikaci na kterou jsem náhodou narazil a která se mi také moc líbí.

zdroj: https://pixelthing.medium.com/my-seiko-snk-po-mo-1d5b71f1c6d5

DBEAA389-88DE-405C-B2AF-73C9D147A836.thumb.jpeg.81fdd47d917fd49e959a9e8d797d90b4.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, mě se ta modifikace líbí. Každému tam bude něco chybět, ale to je tím, že každý je zvyklý na to, co tam obvykle je. Kdybys to doplnil, dostaneš z toho klasické seiko potápky nebo fieldy, kterých jsou miliardy. Tohle má něco do sebe a ikdyž to na první pohled vypadá, že tomu něco chybí, za mě ta kombinace funguje a dovedu si představit je nosit. Na to, žes to poskládal ze zbytků, je to dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...