Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Emperor na Morganovi(mimochodem velmi slušná guma za ty prachy) a brzy očekávám ne nepodobný přírůstek, poměrně vzácný v našich končinách..

IMG_3294.jpeg

IMG_3293.jpeg

IMG_3297.jpeg

Upraveno uživatelem cecil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem to sem už nechtěl dávat, protože už je znáte, ale jak jsem viděl ty černý 5KX od Jakuba, tak mi to nedalo. 

Čili osobní mrdifikace postavená na ciferníku 5KX, která mě stále baví.

Nechápu však, kde se na hodinkách a dokonce i v hodinkách bere tolik smetí.

Vždy si při otevírání a skládání hodinek dávám záležet, aby tam vůbec nic nezbylo. Stěteček, foukátko, lepivá guma. Vše kontroluji pod lupou. Pak to složím, zavřu a jak na to posvítí slunce, tak tam to malinkatý smítečko vidím. Čert by to spral. Stejně tam od někud vlítne.

68A4129B-2033-4D09-B74A-6DAF8FCC6487.thumb.jpeg.9835bbc41a3ee50c548ce782e81564d3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jerryl napsal:

Ani jsem to sem už nechtěl dávat, protože už je znáte, ale jak jsem viděl ty černý 5KX od Jakuba, tak mi to nedalo. 

Čili osobní mrdifikace postavená na ciferníku 5KX, která mě stále baví.

Nechápu však, kde se na hodinkách a dokonce i v hodinkách bere tolik smetí.

Vždy si při otevírání a skládání hodinek dávám záležet, aby tam vůbec nic nezbylo. Stěteček, foukátko, lepivá guma. Vše kontroluji pod lupou. Pak to složím, zavřu a jak na to posvítí slunce, tak tam to malinkatý smítečko vidím. Čert by to spral. Stejně tam od někud vlítne.

68A4129B-2033-4D09-B74A-6DAF8FCC6487.thumb.jpeg.9835bbc41a3ee50c548ce782e81564d3.jpeg

To je pouzdro z SNK? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, EpsteinBarr napsal:

@cecil S farebnym zladenim oblecenia ti dufam pomaha manzelka/priatelka? Sorry, ale musel som 🍻

No tak ona ta guma na fotce vypadá hodně ostře ale v reálu je celkem vybledlá.😀. Vypadá to v reálu lépe než na foto. Chtěl jsem černou poslali červenou..co ti mám říct. Ale jinak není zlá, není to Isofrane ale kvalita vynikající..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...