Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People

Recommended Posts

Tak to je divočina. Já už se bojím objednávat další Seika, protože doposud jsem měl celkem štěstí a vracel jsem jenom jedny. Ty měly blbě vyvrtanou dirku na uchycení tahu, který tím pádem neseděl dobře.

Zdá se mi, že Seiko v rámci nějaké povinné inkluze zaměstnává slepce, proti kterým vůbec nic nemám, ale jsou činnosti, které jim jdou značně lépe, než montáž hodinek.

Že to někdo blbě smontuje, to se může stát, ale jakto, že to projde výstupní kontrolou? WTF?

Stěžuje si někdo např. na Citizeny? Stojí pár korun a všechno sedí, dokonce i přesnost strojku je o dost lepší. Takže v ceně to nebude.

Seiko to podle mě má na salámu a seká hodinky na váhu. Jejich věrní obdivovatelé nejsou totiž žádný puntičkáři a tím pádem hodně snesou a ještě to berou jako vlastnost a ne chybu.

Kua je to chyba a ještě k tomu vyjebávání se zákazníkem!!! 

Tady by měl být jebací smajlík 😀

Důkaz, že to jde - Citizeny divers s ISO certifikací za cca 4,500 kč.

1710AFFB-5775-43C5-B95D-BC5F096723C0.thumb.jpeg.bb6c5b927f16cd51da0ea767dac872d7.jpeg

Tohle už je docela masakr a Samurai řadím k trochu vyššímu levelu Seika. Nechápu, že nemají na cifru nějaký výstupky, na který se pak ty indexy posadí - nebo to fakt lepí od oka z pinzety naplocho? Dyť to je snad jen kus plastu, kterýho nasekaj stovky za hodinu, ne? To přece není možný...

zaměřil jsem se na instagramu na indexy a byl jsem dost překvapen, co maj lidi ve sbírkách a evidentně jim to nevadí / neví o tom? nebo se to považuje za “seikostyl”???

prostě seiko = šunt

IMG_0736.jpeg

IMG_0735.jpeg

Nicméně, koukl jsem po starších fotkách a i moje Samuraje nejsou tip ťop, trochu mě to teď možná štve, ale nenadělám s tím nic a zas tolik mi to žíly netrhá. Kdyby to šlo do nějaké rozumné částky srovnat, tak proč ne. Nebrání mi to se jimi i do budoucna kochat se 😀

IMG_0196.jpeg

před 1 hodinou, kaktusář napsal:

IMG_0737.jpeg

IMG_0738.jpeg

za to může saké..ale jiné jsou to festovní stroje a například z nižších řad jako např. Monster, mi vždy vše nádherně lícovalo.

před 1 hodinou, Balthus napsal:

Nicméně, koukl jsem po starších fotkách a i moje Samuraje nejsou tip ťop, trochu mě to teď možná štve, ale nenadělám s tím nic a zas tolik mi to žíly netrhá. Kdyby to šlo do nějaké rozumné částky srovnat, tak proč ne. Nebrání mi to se jimi i do budoucna kochat se 😀

IMG_0196.jpeg

já to už řešit nebudu, odchylky už u těch druhých nejsou takové, že by mi to rvalo srdce. u těch prvních, které jsem vrátil to bylo fakt moc.

budu to brát jako vlastnost hodinek..

spíš mě to štve principiálně, že ani např čínské pagani tímhle neduhem netrpí…asi přehodnotím svůj dosud obdivný vztah k seiku. je otázka,jestli vůbec budu chtít do budoucna tuto firmu podporovat. chtěl jsem si šetřit na dražší seika z řady presage a začínám to přehodnocovat.