Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People

Recommended Posts

před 5 hodinami, Waya03 napsal:

Hmm, Sarb045, to už se jen tak nevidí! Sám mám jedny v hodinkovnici už skoro 13 let 🙂

No, moc nás tady nebude, pokud ne jen my dva. :) 

před 4 hodinami, AKUC napsal:

Seiko mám asi vyriešené

04s.thumb.jpg.c18947fade2edc9450065c0afee26d72.jpg

Ne, ještě ti tam chybí úplně základní pětky, něco ve stylu SNXS nebo tak. A něco v quartzu, když už ho vynalezli. Třeba GS v q, ať to nedělá ve sbírce ostudu, nebo Arnie, Astron. Nějakej ikonickej quartz.

před 55 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Ne, ještě ti tam chybí úplně základní pětky, něco ve stylu SNXS nebo tak. A něco v quartzu, když už ho vynalezli. Třeba GS v q, ať to nedělá ve sbírce ostudu, nebo Arnie, Astron. Nějakej ikonickej quartz.

Přesně, Arniovky 😎 ty byly super. Škoda že si nemůžu dovolit vše nechat :(

před 6 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

Tuňáky, Suma, ono by se ještě něco našlo...😀

nový přírůstek, Seiko Quartz SUR373P1
chtěl jsem něco co by napodobovalo tvar GS a bylo to quartz - jakože nemám ještě nic od seika quartz - a rád bych, aby to mělo EOL, což je vtipné, že se vlastně úplně neví - na stránkách o kalibru jsem našel tuto výpověď:
"yes, the caliber 6N52 does have a low battery indicator. When the battery needs replaced, the seconds hand will tick in two second intervals. The watch will still keep the time, but it’s a friendly way to let you know that you will need a new battery soon."
zdroj:
https://calibercorner.com/seiko-caliber-6n52/

image.thumb.png.a61fc29aedb8e53d74a71cb59180da52.png

image.thumb.png.d111682a3d7347d66843e8fe5e5a65a2.png

Edited by kaktusář

V 8. 3. 2024 v 0:19, Jiří Sedlák napsal:

Ty jsi taky postiženej 😄. SKX vím, chrona už jsem taky viděl, netušil jsem že máš i Alpinisty. Jak se to nosí na naší velikosti tlapy? Mě třeba v Koscomu ve vitríně přišly hrozně malý. No ony mezi zbytkem Prospex řady malý jsou, tak možná proto.

Jsou menší, ale mně se nosí dobře :)