Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Ja jsem teda lenoch az hanba,ale tohle by me nenapadlo?.Mam se jeste co ucit.

 

No dobře, tak jsem se nad sebou hluboce zamyslel, koupil si vystěžejkovat, kterej se mi do otvoru v koncovce tahu překvalivě nevejde a sundal tedy oyster svým věrným nožíkem. No a co myslíte, nakažen deformacemi ze zdejšího fóra dostávám nápady, které by mě ještě loni touto dobou nenapadly ani v nejdivočejších nevkusných představách. A to jsem zde včera jednomu členovi omlouval, že do jeho nato řemenu, který tu v bazaru nabízí nakonec nepůjdu, zůstanu u tahu a začnu hledat kůži . Mám ale před dovolenou, tak víte co. Jinak hodinkama určitě nenaruším zdejší strohou linii a řemen určitě také nebude patřit mezi zdejší originální výjevy. Berte to ale tak, že určitým vývojem si musí projít každý...

 

 

post-24301-0-12236200-1440150594_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se mi to nechce pořád fotit, tak dávám jednu starší fotku. K té vaší debatě, myslím, že jubilee bych snesl, ale oyster mi připadne děsně nudnej. Každopádně, nejlepší ke president... Nejvíc se mi líbí, jaké háže odlesky v pološeru.

 

Ještě asi dva týdny a budou to čtyři měsíce, co jsem nic jinýho než presidenta nenasadil. A to mu v šuplíku konkuruje asi deset nato strapů, origo guma, mesh...mimochodem mesh je taky fajn na pohled. Ta mezera u pouzdra mi ani moc nevadila, víc mě štvalo, když jsem jím tahal oka z ručníků nebo rukávů svetru.

 

A ještě jednu metafyzickou.... Od té doby, co jsem presidenta nasadil, se mi nějak zpřesnily hodinky. A od 31. května do teď (do 22.srpna) se mi předběhly jen o 43 sekund. Za prvních třicet dní to dokonce bylo jen +8.

post-25931-0-51208000-1440278154_thumb.jpg

Upraveno uživatelem reborn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...