Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Jak tak čtu o těch vašich poškrábaných lunetách, tak já jsem zrovna dnes objevil slušnej zářez na Hardlexu. Asi víc jak 1,5cm oblouček od dvanáctky směrem k pětce. Je tak silnej, že se v něm zastaví nehet při přejetí. Předpokládám, že jsem k němu přišel, když jsem lovil odlomené víčko od digitální váhy zpod topení :-) Ta se mi pro změnu rozpadla, když jsem ji neobratně vytahoval ze skříně, abych si odvážil 4g Long Jingu na čaj o páté:-) Ale jinak dobrý, váha funguje dál a na hodinkách mám konečně vryp od sebe, a ne jen ty mikro vlásečnice, které tam už byly, když mi hodinky přišly po výměně sklíčka od hodináře... Tak nějak v duchu principu wu wej mě to nechává chladným. Minimálně do doby, než najdu jiný důvod, proč nechat udělat servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mam tak, že prvních pár týdnů po koupi mě s*re každej škrábaneček - a to nutně nemusíme mluvit o hodinkách. S časem to pak ustupuje, jak si člověk zvyká a po pár měsících už mě to ani nerozhodí.

 

Abych nebyl jen OT, tak SARBy dnes celý den a určitě se to dlouho nezmění.

post-37766-0-25827400-1440613685_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je vyměněno ;)

 

Jelikož včera náhodou dorazily nové bledě modré vložky lunety, které jsem objednával kvůli jednomu místnímu členovi, tak jedna z nich rovnou skončila u mě :)

Přezuto na Bonda a tra-dá do pracovního procesu ;)

 

post-33556-0-83970600-1440661217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdes je objednával ? Můžeš prosím hodit víc fotek (v horším světle apod.)?

 

Objednával jsem je jako vždy od kluků ze Španělska. Když budeš chtít, tak SZ. 

Fotky hodím když tak k večeru. Udělal jsem jen rychlocvak mobilem. Ale mám tady ještě jednu, co jsem posílal tomu klukovi s jeho hodinkami...

 

post-33556-0-86680300-1440661612_thumb.jpg

 

a ještě jedna s různýma barvama bez úprav na srovnání (ten popisovač je výrazně žlutý).

 

post-33556-0-92324500-1440661968_thumb.jpg

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato fotka mi stačí. Díky. Ta vložka je skvělá. Takto jsem si představoval SKX009 od začátku.

 

Ale "kluci ze Španělska" jsou pro mě moc široký až desítek milionový pojem :-) Nemohl bys mi poslat do SZ nějaký odkaz nebo jméno ?

 

Promiň, rád ti ji objednám, ale jelikož je to jen obyčejný kluk, který je necháva vyrábět pro jiné nadšence a není to obchodník, tak kontakt na něj dle jeho přání nebudu rozšiřovat. Kdyby sis ji chtěl objednat sám, tak občas se dá najít i na eBay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...