Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People
 Share

Recommended Posts

Pozor na hady a v mori na žraloky :)

Foceno kousek od Brna. Žraloky tady nemáme, z hada se většinou vyklube beznohá ještěrka, takže největší nebezpečí tady představujou vosy, to je predátor číslo 1. Motají se hlavně kolem popelnic a hodinek Seiko  :cheers:  

Jovani: Ty seš zrádce. Ja si to syslim jako překvapení a on mě napráší :)

Už jsou doma, pár rychlocvaků už mají také za sebou, tak sem něco za chvíli hodím. Teď už mě jen čeká ta těžší část práce: sehnat alespoň jeden dilek odpovídajícího tahu, jelikož tento se už nevyrábí...

Jo, rád bych. Natáhnu je jen tak tak. Potřebuji tento dilek tahu. Takže prosím všechny, co mají tah s dilky tohoto tvaru, aby měřili. Je mi jedno zda hladký, s drážkou, mat, lesk...

post-33556-0-51320000-1440697095_thumb.jpg

Jo, rád bych. Natáhnu je jen tak tak. Potřebuji tento dilek tahu. Takže prosím všechny, co mají tah s dilky tohoto tvaru, aby měřili. Je mi jedno zda hladký, s drážkou, mat, lesk...

attachicon.gifdilek_tahu.jpg

Tak bohužel ani origo Oyster na SKX007 ani origo tah O.Ray - skoro to sedí, jen šířka jednotlivých dílků je jiná.

Good luck...

Tak bohužel ani origo Oyster na SKX007 ani origo tah O.Ray - skoro to sedí, jen šířka jednotlivých dílků je jiná.

Good luck...

Děkuji za info i za přání. Snad někdo z kluků objeví tah, který bude rozměrově odpovídat...