Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Aha, tak to mě mrzí, vím jak jsi z nich byl nadšen.

Pily jsou taky hodně zajímavý počin, osobně je mám ve stejné škatuli jako Stargaty - musim zkusit na ruce, podle fotek si nedokážu udělat názor.

Nadšen jsem z nich pořád, ale když to nejde, tak to nejde :(

Na pily se moc těším, jsem zvědavý, jak mi sednou. Takový předstupeň k tuňákům ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som ti hovoril ze ked mas kramy tak nechod nakupovat.. :)

 

ale pjekne su. maju ten banicky znak na korunke?

Musel som si trochu radosť urobiť, keď už teda mám krámy :). Znak na korunke nemajú.

 

 

Budes to aj nosit? Ci to mas len na kseft?

Keď sa tak slušne pýtaš, s priamočiarosťou sebe vlastnou, tak sa mi patrí odpovedať.

 

Ráno by som bol napísal: Kúpil som ich pre seba. Času na rozhodovanie na takýchto potulkách nie je veľa, kupuje sa skôr impulzívne. Tie nové monstery som kupoval tak, že som vpálil do obchodu pomaly cez už zatvorenú mrežu a zobral ich s tým, že sa uvidí. Ak sa mi nebudú páčiť, tak ich strelím.

 

Ale uplynul ďalší deň, situácia sa mierne mení a píšem: Neviem, asi niečo pôjde preč, už mi to vypadáva z kabelky...

 

post-957-0-09188000-1442415758_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som si vsimol Jaroonov podpis.. dobre :) mal som si to dat ochranit trademarkom :D

 

Už ho má viac ľudí ;)

Ak vadí, tak ho vymažem?

Neuděláme si trička? Na srazy by to bylo bezva :D

Velikost motivu by se lišila podle stupně Seikokotářství :) Barvy samozřejmě individuální, takže já bych třeba měl světle fialovou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuděláme si trička? Na srazy by to bylo bezva :D

Velikost motivu by se lišila podle stupně Seikokotářství :) Barvy samozřejmě individuální, takže já bych třeba měl světle fialovou :D

Tak ale to vůbec není špatný nápad: Seik0k0t by Chronomag :D A nad tím takový ten běžec jak množství cukru na automatu na kafe. 5 prázdných dílků a lihovou fixou postupně vyplňovat...

A já bych chtěl růžové :lol2:

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel som si trochu radosť urobiť, keď už teda mám krámy :). Znak na korunke nemajú.

Keď sa tak slušne pýtaš, s priamočiarosťou sebe vlastnou, tak sa mi patrí odpovedať.

 

Ráno by som bol napísal: Kúpil som ich pre seba. Času na rozhodovanie na takýchto potulkách nie je veľa, kupuje sa skôr impulzívne. Tie nové monstery som kupoval tak, že som vpálil do obchodu pomaly cez už zatvorenú mrežu a zobral ich s tým, že sa uvidí. Ak sa mi nebudú páčiť, tak ich strelím.

 

Ale uplynul ďalší deň, situácia sa mierne mení a píšem: Neviem, asi niečo pôjde preč, už mi to vypadáva z kabelky...

 

attachicon.gifeWP_20150916_21_07_08_Pro.jpg

 

OMG, po Samurajích toužím... kdyby měly jít fakt pryč, dej vědět ;-)

Sice sen jsou bílé v titanu, ale ... :) však to seikokokoko... znáte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG, po Samurajích toužím... kdyby měly jít fakt pryč, dej vědět ;-)

Sice sen jsou bílé v titanu, ale ... :) však to seikokokoko... znáte :)

Pokud se nebude jednat o nějakou thajskou limitku, pak snít můžeš dál, protože v titanu se dělaly pouze modely SBDA001, SBDA003 a SBDA005, tzn. černé, modré a oranžové (ty se prodávaly bez tahu), nikdy ale bílé, ty jsou jen v "železe".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nebude jednat o nějakou thajskou limitku, pak snít můžeš dál, protože v titanu se dělaly pouze modely SBDA001, SBDA003 a SBDA005, tzn. černé, modré a oranžové (ty se prodávaly bez tahu), nikdy ale bílé, ty jsou jen v "železe".

 

Díky za rozšíření obzorů. Přehled v řadě Samurajů úplně nemám, jen jsem se zjevně bláhově domníval že titan byl varianta pro všechny barevné kombinace :)

Ale železo je dobrý a radši bych bílou. Titan si můžu dopřát třeba na Shogunech v černé :) beztak mám v boxu ještě dvě volné pozice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...