Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tu nový, i když jako čtenář už letitý  :) . Seiko mě taky oslovilo, i když napoprvé to nebyla žádná sláva. Ale to se netýká modelu, který právě nosím (a to už 6. rok). Seiko SCVS 001, jestli si to dobře pamatuju, z řady Spirit. Pro většinu určitě netřeba představovat. Vypadají pořád skvěle, i když na fotce to vypadá, že luneta dostala zabrat. Není to tak hrozné, ale víte sami, jak foťák umí zvýraznit i drobné oděrky. 

 

Venc

post-40489-0-84243800-1442940520_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem tu nový, i když jako čtenář už letitý :) . Seiko mě taky oslovilo, i když napoprvé to nebyla žádná sláva. Ale to se netýká modelu, který právě nosím (a to už 6. rok). Seiko SCVS 001, jestli si to dobře pamatuju, z řady Spirit. Pro většinu určitě netřeba představovat. Vypadají pořád skvěle, i když na fotce to vypadá, že luneta dostala zabrat. Není to tak hrozné, ale víte sami, jak foťák umí zvýraznit i drobné oděrky.

 

Venc

attachicon.gif IMG_4660.JPG

Šesť rokov? A ako slapu? Tiež ich mam a su to snáď moje najoblubenejsie seika. Pekne pekne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Alexion:

 

Úplně stručně se nedá říct, že šlapou bezvadně nebo naopak špatně. Měl jsem s nimi takovou menší anabázi. Povedlo se mi je někde zmagnetizovat, mám podezření na kontrolní rámy (letiště, soud apod.). Z původních cca -5 s/den bylo rázem nějakých 90 s/den, už ani nevím, jestli do plusu nebo mínusu. Vzal jsem je k hodináři, který je odmagnetizoval, ale odmítnul je "popostrčit", aby šly spíš do plusu, když už byly otevřené. Namítal, že je ten regulátor hrozně citlivý a asi věděl co říká. Když to vezmu zkrátka, já jsem si na to troufnul a po několika pokusech jsem se dostal na cca + 4 s/den. A tuhle hodnotu zatím drží, už asi dva a půl roku. Jak píšeš, taky je mám na čelních místech obliby, teď jdou podle mých představ, dobře vypadají a jsou to fakt univerzály. Měl bych na tebe jako na majitele stejného typu taky dotaz - zkoušel jsi rezervu nátahu? Dostaneš se bez problému na 50 hodin?

 

Venc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, Pepsi, Coca-Cola, nebo spíš višňová kofola?

 

post-33141-0-42023500-1443023636_thumb.jpg

 

Jsou to super hodinky, jsem rád, že jsem je zkusil. Ale nějak si na ně nemůžu zvyknout. Na fotkách se mi moc líbí, ale jak je dám na ruku, tak mám pocit, že něco nepasuje, jakobychom se k sobě nehodili. Teď je mám na ruce třetí den a třetí den se mi stýská po monstrech. Půjdou z domu, protože když mám monstra, tak je nepotřebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...