Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Tak já jsem ještě mladé ucho (91) a už tak mi to příjde nějaké jiné, když jsem s holkama v mém věku (oblečené to je v pohodě), jsem taky ale hrozně povrchní a tak :D

tTak to já jsem "staré ucho" (1971), ale povrchní - dle tvé definice, co se týče vzhledu žen, jsem asi také :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tTak to já jsem "staré ucho" (1971), ale povrchní - dle tvé definice, co se týče vzhledu žen, jsem asi také :D

Jasně vzhled není všechno, podobně jako s hodinkama jde taky o historii, originalitu a strojek :D 

 

Jinak kde porovnáváte originalitu těch starších želv a podobně ? Ideální by byla asi nějaká literatura například jako od LH k primu, ale to asi úplně neexistuje co ? Případně nějaký zdroj co má ucelené srovnáni, jako například nahoře. Já po těch 6309 a 6105 taky celkem pošilhávám poslední dobou, ale teď mě táhnou hlavně red alpinisty. Tady celkem pěkný web s historií: http://thespringbar.com/seiko-alpinist-collectors-guide/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já poslední dobou zjišťuju, že skoro všem holkám po dvacítce začne růst zadek, ta postava je prostě jiná než když jim je 19 - 22 celkem s tím bojuju poslední dobou  :lol2:

Když chceš vědět jak ta holka bude vypadat v pozdějším věku, podívej se na její matku, je velká pravděpodobnost, že bude vypadat stejně :D

Nicméně abych tu nebyl OT, já dnes...

post-23487-0-79775200-1464172721_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká je přesnost těhle vintage quartzek? Poslední dobou sleduji ebay s pravidelně vyhledávám heslo "5H26"  :).

K přesnosti se bude muset vyjádřit někdo zkušenější. Já to nikdy neřešil a asi nikdy nebudu. Můžu pouze říct, že od pořízení všech mých kousků, jsem nemusel přenastavit čas u žádných z nich.

pepanR- tyhle baterky jsou vyborny, obzvlast v tyhle pepsi verzi.Gratuluju.

Díky..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...