Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

Recommended Posts

ony mají i krásně vystrouhané pouzdro, ty zahnuté nožky, monoblok pouzdro....u mě to bylo na první reálný pohled.

a to se už vůbec nezmiňuju o tom speciálním hardlexu, který je jiný než co jsem měl kde vidět, ani tuňáky takové nemají. No a kapitola sama pro sebe jsou okraje indexů, kdy stačí jen trocha světla a ony se úplně rozsvítí...a ručky, broušené s leštěnýma okrajema...úplně škoda že nemám nějaké makro sklo, to je další na seznamu :)

• Replies 23.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sice ještě není po desáté, ale dám to sem.   Ženský klín bez trojúhelníčku, to je jako luneta bez lumi bodu  

Hezky bylo

Nějak se začít musí...

Pebe ty budes asi taky fesak ako ja. :)

Osobne si myslim, ze mm300 na bezne nosenie je zbytocny luxus a oproti inym potapkam od seika rozdiel minimalny.

fešák už moc nejsem, přeci jen 4.dekáda končí, vrásky přibývají a svaly ochabují(pokud nějaký najdu) :D

Hmmm, tak jsem v compu vystrachal Instantovu MM300 Bibli, pohodlne se usazuji a zacinam se zacitat.

To zas dneska neusnu :(

to nemám, co to je? :)

neposlals bys mi to, prosím, na pe.benes zavinac seznam.cz ?

No jo, kluci. Kdyz na ne mate pracky, tak jo.

@Pebe jak velkou mas prosim ruku? Ja mam strach, ze na mych 16,5cm to nebude. Zkousel jsem je, ale uz si to uplne nevybavuju...

Sám mám útlou ruku tak do 17cm a sedí mi docela dobře. Vůbec z toho nemusíš mít obavy. A jak si na ně rychle zvykneš......, už nesundáš.

608666f1a6c620410d97961c77f164a7.jpge1a96325cc029ffb1fd0912d2be62b73.jpg8babf3c91b99824e3e11e9c96f7e265b.jpg

Andy na me ruce a ta vyska panove prominou, fakt nic ve zlem, je blok. Takto to nikdo nefoti. Ruka bajoko 19 cm.

post-30673-0-03143700-1470336627_thumb.jpg

Edited by tano