Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

No, Ty toho mas take plne kabelku, vid? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při focení a "hrabání" v hodinkách jsem měl náladu na tyhle mazlíčky :blush02:......

twl, ale to je luxusní kousek, ten jsme tu taky mockrát neviděli...Akorát předpokládám průměr max 35 mm. Nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twl, ale to je luxusní kousek, ten jsme tu taky mockrát neviděli...Akorát předpokládám průměr max 35 mm. Nebo?

Je to 38,5 takže to jde, na mojí ruce 16,5 v pohodě, je to něco mezi oblekovkama a náramkem (blbě se asi vyjadřuju). Model

DX 6106-8079 z roku 1968, tah je uchycen do pouzdra, vypadá to trochu jako že pouzdrem "prochází".

 

Tano máš recht (hádej které stránky za to můžou ;) :D) , ale jen co dorazí ještě 2 kousky, tak mám na roky pokoj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 38,5 takže to jde, na mojí ruce 16,5 v pohodě, je to něco mezi oblekovkama a náramkem (blbě se asi vyjadřuju). Model

DX 6106-8079 z roku 1968, tah je uchycen do pouzdra, vypadá to trochu jako že pouzdrem "prochází".

 

Tano máš recht (hádej které stránky za to můžou ;) :D) , ale jen co dorazí ještě 2 kousky, tak mám na roky pokoj.....

Hezkej kousek, hlavne je tam jeste starej dobrej poctivej kalibr.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, je to 6106 jak psal p.Lucid. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/96376-p-vint%C3%A1%C5%BEn%C3%AD-seiko-dx-6106-8070-z-r-1968/&do=findComment&comment=1703657

Snad to není proti pravidlům, v odkazu je víc (a lepších) fotek a povídání, kdyby byl zájem.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DavidLC: jj, sedi Ti super, na me by to bylo bohuzel malo :( . Tesim se na dalsi akvizice ;) .

 

Villain83: to verim, myslim ze hodne lidi toto zjistuje :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...