Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

 

Takže spokojenost? :)

Jo a velka dekuju! nechce je sundat :) musim sehnat gumu pak si je budu moct(snad) pujcovat na tahu mi sou hodne male :D

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mne to bylo az moc oranzove a tak sly z domu. :-)

Ale na tu lumi vzpominam v dobrem.

Zatim jsem nenasel lepsi. :-(

Nebo se pletu?

Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze lepe svítí uz jen Pily a SKXA33. Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze lepe svítí uz jen Pily a SKXA33.

Ja teda uz par Seiko potapecskejch ponosil a myslim si, ze treba Sumo svitej lip,jak MM300,MM1000. Ted mam sestikila, svitej fajnove, ale vyzvedaval jsem dneska kamaradovi Stargaty a pet minut je mel na ruce. Svitej stejne brutalne. Cilize v tomhle bych moc rozdil nehledal, jasne, jsou hodinky, kde vidis tu vsrstvu( Sumo, MM300,MM600...), pak jsou SKX a jim podobny,ktery na tom nejsou nijak markantne hur.Lumibrite rules!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super fotka! Hele ale nezavidel jsi mu to haro?

Jestli myslíš mě a toho krásného fríského koně, tak ne. Byl tam jeden, který byl fakt krásný a háro měl jak z pohádky, ale ani tomu jsem nezáviděl. Já to mám rád takto nakrátko :D

Ale zato jsem mu záviděl jezdkyni, co si ho osedlala. Byl to totiž Pieter van Diphoorn a jeho majitelka Vendulka fakt nevypadá špatně :D

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak teda nechapu proc tady misto fotky jak se tulis s konem neni fotka jak se tulis s Vendulkou :-)

Ad 1: byl jsem tam s manželkou

Ad 2: Vendulka má na tulení adeptů víc jak dost, já jsem jen takový ubohý elév, který o tom jen kecá

Ad 3: Byla tam s Pietrem a to je v jejím případě těžká konkurence pro každého

 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...