Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Takze už dorazila guma.. ja mam obojí stale jeste na ceste... Budu se trochu opicit.. holt no.. :-)

 

Jake jsou dojmy z CrafterBlue??

Dojmy jsou super, řemen je srovnatelný s Isofrane, lehce voní, asi po vanilce. Tuhost i tloušťka je tak akorát ... prostě pohoda. Barva je k PADI také akorát, takže dokonalé kombo :)

 

Hned jsem si objednal i verzi na MM300 ... jen dodání 3 týdny je docela dost, i teď jsem si málem netrpělivostí ukousl prsty ... no co se dá dělat ... :D

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nedivím :-) Ta luneta je keramika?

Keramika to není určitě, myslím, že to je obyč lakovaný kov. Ale na slunci to udělá podobnou show jako třeba SRP605 :)

 

Jörg8X: gratulujem, tieto sú veľmi vydarené

Děkuji, dlouho mi žádná Seika neudělala takovou radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může být, na pohled fakt nepoznám z čeho to je a nějak sem po tom ani nepátral :)

Na ty kineticy se to poměrně běžně dává: dobře to vypadá a je to o dost odolnější než běžná luneta s vložkou, ale keramika to není, poškrábat se to a obouchat rozhodně dá :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty kineticy se to poměrně běžně dává: dobře to vypadá a je to o dost odolnější než běžná luneta s vložkou, ale keramika to není, poškrábat se to a obouchat rozhodně dá :D

O tom nepochybuju :) A přijde mi, že škrábance na to budou asi hodně vidět, ale nějak mě to nechává v klidu, protože jsou boží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUN017 - nový přírůstek, jsem z nich úplně hotový :photo:

 

Dobrá volba, gratuluju. Já měl černou verzi SUN015 a hodinky to byly fakt super, vlastně jediné, co mi na nich po čase vadilo byla ta skákající vteřinovka, jinak jim není co vytknout. Zpracování je příkladné, designově jsou taky skvělé (některým se teda nelíbilo to tlačítko rezervy, ale mě to nijak nevadilo), jsou to hodinky, které vypadají o řád vyšší, než ve skutečnosti jsou.

 

Tak ať jen neremcám, tady jedna historická :) Sakra nemít jiné GMT, tak bych je snad vzal znovu na milost :)

 

post-25778-0-54727800-1487694970_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vysloveně odpor k baterce taky nemám, baterek jsem měl několik, ale po čase mi to začalo vždy tak nějak vadit, není to prostě ono :) Jsem rád, že nemám třeba GS apod., pak bych měl asi problém i s normálními automaty :)

 

No nic, užívej Sportury, jsou fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné, a ta keramická luneta je kupovaná odkud? Zahlídnul jsem na netu jedny stránky kde ji také nabízeli, ale ta měla docela zřetelně vystouplý lumi bod a chtěli za ní 45USD.

 

 

Je to ještě o poštovné horší ... cca 59 dolarů. Odkaz: http://www.ebay.co.uk/itm/SEIKO-NEW-TURTLE-SRP77X-PROSPEX-FULLY-LUMED-CERAMIC-BEZEL-INSERT-/302163626694?hash=item465a5b0ac6:g:qL0AAOSw6DtYTYJ7

 

 

Skoro je nepoznávám :) Pěkné to máš... :)

Díky, ale ještě tomu schází safír ... pak to bude super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...