Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

sakra, jak se mi tuňáky nikdy nelíbily, tak mě začínají celkem brát... :death:

Ja Ti to rikal, pamatujes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratuluju...jsou to parádní hoďky a sednou ti

Díky. :)

 

Radost velká. Jak jsou to moje druhé baterkáče (vedle desítky automatů), tak mě to vůbec neštve. Jednoho dne jsem si je vyzkoušel od místního člena Piplík a byl jsem chycen do pasti. Jen mě trošku dělá starost ta velikost, protože hned první den jsem je nemile třískl o kliku u dveří. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je odolna tahle SS luneta na tech diverech kluci?  Prosim at se vyjadruje ten co je ma / mel :D  Diky

To se mohou vyjadřovat skoro všichni (-: Kdo tady na fóru někdy neměl tuňáky?

Mě vyhovovala více ta SS luneta než černá. A to, že jsem je obouchával o kliky a futra je jasné. Více ale trpěl "shroud" než luneta. Nejnáchylnější ale byly zlaté tuňáky. Ty jsem nakonec musel prodat, protože mě srdce bolelo při každém bouchnutí do futer dveří (-:

 

Teď už dlouho nosím přirostlé Ananty

post-41349-0-74639900-1510839079_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. :)

 

Radost velká. Jak jsou to moje druhé baterkáče (vedle desítky automatů), tak mě to vůbec neštve. Jednoho dne jsem si je vyzkoušel od místního člena Piplík a byl jsem chycen do pasti. Jen mě trošku dělá starost ta velikost, protože hned první den jsem je nemile třískl o kliku u dveří. :(

UFF,snad jsou o.k. Imho by jsi praštil čímkoli... Velikost nehraje roli (ženský kecaj) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. :)

 

Radost velká. Jak jsou to moje druhé baterkáče (vedle desítky automatů), tak mě to vůbec neštve. Jednoho dne jsem si je vyzkoušel od místního člena Piplík a byl jsem chycen do pasti. Jen mě trošku dělá starost ta velikost, protože hned první den jsem je nemile třískl o kliku u dveří. :(

Kvalitní quartz a seiko především je vděčnej a věčnej ;-) Co máš ještě za baterku taky seiko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...