Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

@Pebe. To jsou fakt skvělé mini MM (-;

Ta luneta je lakovaný hliník nebo keramika? Ještě jsem je nikde na ebayi nenašel a v té modré variantě (jsou tmavě modré že?) vypadají opravdu super. Přestože mám dost velkých potápek, tak malé divery s lunetou 34-36mm nosím moc rád. Jsou pohodlné.

 

JO :D  je to barva na hliníku. Jsou z roku 1977.

A jsou černé, celé. Jen ta luneta lehce vyšisovala a na sluníčku se to může zdát lehce modře. Ale je černá.

A hodinky mají 33mm, s korunkou 37mm, luneta má rovných 30mm. Holt Lady diver no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO :D  je to barva na hliníku. Jsou z roku 1977.

A jsou černé, celé. Jen ta luneta lehce vyšisovala a na sluníčku se to může zdát lehce modře. Ale je černá.

A hodinky mají 33mm, s korunkou 37mm, luneta má rovných 30mm. Holt Lady diver no :D

Nevypadají na tvé ruce jako hodinky s 30mm.

Taky mám jedny takové vintážní (60.léta) "lady" Philip Watch 30mm navíc triple save caribbean 1000m na cestě. Společně s "chlapeckými" 34mm budou tvořit super caribbean kombo. Až budou pohromadě, tak je ukážu, ale ne v Seiko vlákně (asi ve "vintage divers" vlákně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu. To by byla luneta dražší než hodinky Promiň Pebe, Hodinky jsou moc pěkné. Stavím se do řady až ti zesílí zápěstí (-:

 

mám ještě jeden článek tahu, tak až dojde i na něj, tak se ozvu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zelvy

post-30673-0-84589700-1516968775_thumb.jpg

+1

post-30673-0-51254600-1516968794_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady byl někdo na kafíčku! Želvičky jsou hezké.

Nene, jsem v robote, jel jsem okolo :)

Zelvy jsou fakt v pohode.

Edit: mam nafoceno do toulaciho vlakna :D

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsi chtěl napsat sagk003, ale pro tentokrát ti to prominu ;)

 

No dobre, dobre... :D. Už som starý a domotaný, myslel som, že SRQ boli neskôr. Dobré sú aj Tvoje, aj zlosynove. Ale otázka nestojí, ktoré sú lepšie, ale prečo nie sú ďalšie. Či hovoríš, že máme počkať na Bazilej a potom budeme sedieť pred monitorom s otvorenými tlamami? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre, dobre... :D. Už som starý a domotaný, myslel som, že SRQ boli neskôr. Dobré sú aj Tvoje, aj zlosynove. Ale otázka nestojí, ktoré sú lepšie, ale prečo nie sú ďalšie. Či hovoríš, že máme počkať na Bazilej a potom budeme sedieť pred monitorom s otvorenými tlamami? :)

Ještě sdgz013, ty jsou famózní.

A předloni srq019 a 021. Ano, oblekovky, ale skvělý.

sark005 jsou taky velmi dobrý.

 

Letos nějakou větší chronografovou novinku neočekávám, příští rok už ale jo, když bude výročí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...