Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

Recommended Posts

• Replies 22.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sice ještě není po desáté, ale dám to sem.   Ženský klín bez trojúhelníčku, to je jako luneta bez lumi bodu  

Hezky bylo

Nějak se začít musí...

Přesně tak.

Dostal jsem tu gumu od ježíška a ten nakupuje u UncleSeiko

Naložil mi komplet vintage setík,Chocolate, Waffle,Tire a přibalil i Tropic. Protože ta origo mi moc nepasuje.

Ty Uncle Seiko jsou super, taky jsem nakoupil cely set i na želvy a tuňaky. Oproti origo na SLA025 je guma trochu pevnější, takže lip hodinky drží a proti klasickým Flat Vent zase měkčí a pohodlnější.

Waya03 -  páráda!!! Vintage GS (nebo alespoň KS) mám v hledáčku a už několikrát mně na eBay svrběla ruka... u těchto hodinek mám ale strach z fejků, případně aftermarketů - některé vypadají na svůj věk podezřele zachovale...ikdyž jsem prostudoval některé GS buyer guide - pořád to odkládám ....

Edited by Snekofon

Jednoduše nádhera.

Odoslané z SM-A300FU pomocou Tapatalku

Díky, mají ideální velikost a klasický grammar of design, pro mě ideál. Škoda že takové se už nedělají, poslední snad jen GS44 reissue SBGW047 a starší SCVN001 z 2000 historical collection.

Waya03 -  páráda!!! Vintage GS (nebo alespoň KS) mám v hledáčku a už několikrát mně na eBay svrběla ruka... u těchto hodinek mám ale strach z fejků, případně aftermarketů - některé vypadají na svůj věk podezřele zachovale...ikdyž jsem prostudoval některé GS buyer guide - pořád to odkládám ....

Já si hraju v současnosti hlavně na Buyee, eBay obecně imho nic moc.