Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People
 Share

Recommended Posts

Nakoupil jsi u AD nebo máš oficiální záruku? Reklamuj to. 

Chceš si hodinky koupit u AD, ale mají závadu? Řekni, že je chceš jen když to napraví.

Koupil jsi u šedivky? To máš blbý, oprava nejspíš půjde z tvojí kapsy.

Seiko má z globálních značek suverénně nejnižší procento reklamací. Když tyhle věci budete reklamovat a to číslo se změní, tak na to dřív nebo později bude muset značka reagovat. Já to zástupci Seika říkám vždycky, když tu je. Řeší to i distributoři, ale jak píšu, když se jim zvedne procento reklamací a půjde hlavně o tyhle nepřesnosti, tak se snad proberou.

A jen bych opravil, že Koscom není distributor, to je jiná firma. Koscom je společně s Dealem servisním centrem.

Jenomže tahle ostuda vůbec není o Tvým boji "AD vs šedivky", tyhle zrůdnosti padaj z konce jedný linky. Ať už se k tomu ten kterej prodejce postaví jakkoliv, AD nebo ne, na tom až tak nezáleží. Hlavní kretén je tu výrobce, co si podkopává vlastní prestiž a přichází o fandy značky. Jo a Šóguny mi taky nepřipadaj z kategorie "lacinej šmejd", aby nestály za výstupní kontrolu. Je to neobhajitelný. Začínám bejt fakt rád za novej cifr na GS, kde zmizelo SEIKO logo. Je to jasná zpráva, že kvalitu umí a striktně oddělují od výkonů Seika.

Edit: Reakce na post ob jeden.

Edited by Americkej

ggrand- A proc si nevyreklamoval ty svoje modry?

Tezko rict, o kterych mluvis, mel jsem 4 modre suma :D no a vyreklamovat bazarovku je problem a hlavne moje nikdy nemely az takovy problem jako tady maji tyhle cerne a navic vim z komunikace s kolegou, ze je bral nove, takze tam pravo na reklamaci je preci jen vic na jeho strane.

Co přišly, ještě jsem je nesundal z ruky. Abych nebyl v pokušení, MM300 šly o dům dál.

DSC00973.JPG

A s těma "lacinejma" Seiko to mám stejně, už pro mne přestaly existovat. Jenom mě trápí, že sem přijde chlap se pochlubit a místo chvály a povzbuzení dostane plivanec. Veškerá radost je hned ta tam. Jenomže jak chcete v podobnejch případech držet zobáky? To se nedá, reagovat "moc pěkný, gratuluju!" apod.

Me by spis prislo spatne nekomu mazat med kolem huby. Je lepsi zavcasu zjistit chybu a pokusit se ji reklamaci napravit, nez si toho vsimnout az bude pozde.

Tezko rict, o kterych mluvis, mel jsem 4 modre suma :D no a vyreklamovat bazarovku je problem a hlavne moje nikdy nemely az takovy problem jako tady maji tyhle cerne a navic vim z komunikace s kolegou, ze je bral nove, takze tam pravo na reklamaci je preci jen vic na jeho strane.

Mel jsem na mysli ty, co momentalne prodavas. Ja je mel taky asi trikrat, starsi verzi, ale bylo to v poradku. U techhle novejsich je to koukam horsi a horsi. SKX 007/009 to samy, aby se je clovek bal koupit z e-shopu. Ach jo.

Mel jsem na mysli ty, co momentalne prodavas. Ja je mel taky asi trikrat, starsi verzi, ale bylo to v poradku. U techhle novejsich je to koukam horsi a horsi. SKX 007/009 to samy, aby se je clovek bal koupit z e-shopu. Ach jo.

myslím, že to tady Chumpus napsal celkem srozumitelně ...... když to stojí za hovno, tak to na místě nekupujte nebo si vyberte jinej kus nebo to vraťte prodejci (eshop) ..... až budou mít prodejci plný sklady nepodarků a vrácených kusů, tak to třeba začne někdo řešit ..... dyť je to prostý ....lamentování je celkem zbytečný

YPO- lamentovani mozna zbytecny je, ale pokud je situace takova, jak tady popisoval jeden z kolegu, ze prijdes do kamennyho obchodu, prodavac ti predvede ctyri kusy stejnyho modelu a z toho jsou tri spatne, je to asi blby, ne? Ja mel Suma i SKX nekolikrat pred par lety a nevzpominam si, ze by to byly takovy zmetky. Ted, kdyz se podivas jen do mistni inzerce na zminovany modely, je to spis ve vetsine pripadu pruser. A to si nemyslim, ze by vsechno bylo od sedivek. Pokud si je objednam z e-shopu a tohle mi prijde, vratim to. Pokud mi to poslou podruhy stejne dojebany, uz si tam nikdy nic nekoupim a budu vytocenej. Proste ta QC je posledni roky horsi a horsi, chapu, ze delaj ohromny mnozstvi hodinek, driv jsem tohle vnimal spis jako vyjimku. Ted mi jako vyjimka pripada, ze je to v poradku. A vadi mi to o to vic, ze jsem velikej fanousek Seiko a prakticky jiny hodinky nenosim.

Edited by villain83

YPO- lamentovani mozna zbytecny je, ale pokud je situace takova, jak tady popisoval jeden z kolegu, ze prijdes do kamennyho obchodu, prodavac ti predvede ctyri kusy stejnyho modelu a z toho jsou tri spatne, je to asi blby, ne? 

noa ? ..... tak si to prostě nekoupím ...... buď to koupí někdo komu to nevadí a nebo to na tom krámě zůstane tak dlouho než to prodejce začne řešit s distributorem a distributor se seikem ...... de o úplný hovno ...... jenom opět lamentuješ