Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

YPO- ale ja si treba ty konkretni hodinky proste chci koupit, to teda mam vobepisovat 36 e-shopu, kdo z nich mi je schopnej dodat ty hodinky v poradku, nebo jak? Hlavne je to jak pise Instant, je to x roku dokola pouze jeden a ten samej problem.

už jsem k tomu všechno napsal ..... trýzněte se dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... buď to koupí někdo komu to nevadí a nebo to na tom krámě zůstane tak dlouho ...

Jako že když je teda na krámě nevezmu, ukážu prodavači co nesedí, tak je šoupne zpátky do vitríny, hned jak odejdu? Vždyť on je nakonec koupí jinej vokurka? To se pak nedivím, že výrobce nemá problém. Už to, že si to dovolí krám nabízet na pultu je průser. Když už fabrika sere na výstupní kontrolu, tak aspoň doprdele prodavač by se mohl mrknout, co mu vlastně přišlo a né čekat, až jestli si kaštan všimne. Zmetky do oběhu nepatřej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že když je teda na krámě nevezmu, ukážu prodavači co nesedí, tak je šoupne zpátky do vitríny, hned jak odejdu? Vždyť on je nakonec koupí jinej vokurka? To se pak nedivím, že výrobce nemá problém. Už to, že si to dovolí krám nabízet na pultu je průser. Když už fabrika sere na výstupní kontrolu, tak aspoň doprdele prodavač by se mohl mrknout, co mu vlastně přišlo a né čekat, až jestli si kaštan všimne. Zmetky do oběhu nepatřej.

kdyby si mě odcitoval celýho a nevytrhával to z kontextu, tak nemusíš smolit tyhle hovna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tiez zastavis na zastavke az ked zacnu ludia hundrat? ...ci dnes len pribrzdujes?

co je to za debilní otázky ? ...... já když nezastavím na zastávce a budu to dělat opakovaně, tak půjdu do prdele ...... prostě mě vyhoděj ...... pokud si ty svoje otázky chtěl použít jako příměr k tomu proč seiko vyrábí hodinky na hovno, tak je to proto, že to lidi kupujou .... to že tady naříká deset lidí jak je to nahovno ..... to fakt problém nevyřeší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...