Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Dnes po delší době zas zlaťáky ;-)

Parádička! Sledoval jsem debatu posledních dní, a tak jsem vyndal foťák a dva velmi oblíbené kousky z celkem pěti modelů jsem postavil vedle sebe. Musím říct, že oboje mají sakra hodně do sebe. Zelený žáby jsou velká pecka a Tuňáci by mohly být tak minimálně o 5 mm větší, ale i tak jsou super. Jsou u mě už po třetí (tento jeden model) a mám je hodně rád. Ty šípové ručky jsou parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádička! Sledoval jsem debatu posledních dní, a tak jsem vyndal foťák a dva velmi oblíbené kousky z celkem pěti modelů jsem postavil vedle sebe. Musím říct, že oboje mají sakra hodně do sebe. Zelený žáby jsou velká pecka a Tuňáci by mohly být tak minimálně o 5 mm větší, ale i tak jsou super. Jsou u mě už po třetí (tento jeden model) a mám je hodně rád. Ty šípové ručky jsou parádní.

Bomba fotky, super hodinek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx- ta posledni fotka je paradni. Ja Phoenix. Brightz Phoenix.

 

Bomba fotky, super hodinek!

Díky chlapi, hodinky jsou fakt super a nedostatky neřeším, ale štve mě, že po zmenšení a vložení sem se to rozsypalo, v originálu a plné velikost je fotka perfektně ostrá, tady to tak nevynikne. Tak zase jindy no :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádička! Sledoval jsem debatu posledních dní, a tak jsem vyndal foťák a dva velmi oblíbené kousky z celkem pěti modelů jsem postavil vedle sebe. Musím říct, že oboje mají sakra hodně do sebe. Zelený žáby jsou velká pecka a Tuňáci by mohly být tak minimálně o 5 mm větší, ale i tak jsou super. Jsou u mě už po třetí (tento jeden model) a mám je hodně rád. Ty šípové ručky jsou parádní.

 

Skvělý fotky. Dokonce to na nich i vypadá, že jsou Tuňáci vlastně malý hodinky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý fotky. Dokonce to na nich i vypadá, že jsou Tuňáci vlastně malý hodinky :D

Díky! Do SZ Ti postnu detaily ve velikosti mezi TUNA a Green ať to tu nezasírám jen zelenáči.

 

Zelenou mám rád

Hodinky super, ale ten koník je bizz. :D  Jinak taky sem jednu frknu ... Sibiř si z nás bude dělat prdel, ale tohle jsou fakt adepti na dokonalý časostroj, pro dlouhé době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! Do SZ Ti postnu detaily ve velikosti mezi TUNA a Green ať to tu nezasírám jen zelenáči.

 

Hodinky super, ale ten koník je bizz. :D Jinak taky sem jednu frknu ... Sibiř si z nás bude dělat prdel, ale tohle jsou fakt adepti na dokonalý časostroj, pro dlouhé době.

Super fotka. On nám totiž Honza závidí, víš? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! Do SZ Ti postnu detaily ve velikosti mezi TUNA a Green ať to tu nezasírám jen zelenáči.

 

 

Hodinky super, ale ten koník je bizz. :D  Jinak taky sem jednu frknu ... Sibiř si z nás bude dělat prdel, ale tohle jsou fakt adepti na dokonalý časostroj, pro dlouhé době.

Provokujete oba dva, že
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! Do SZ Ti postnu detaily ve velikosti mezi TUNA a Green ať to tu nezasírám jen zelenáči.

 

 

Hodinky super, ale ten koník je bizz. :D  Jinak taky sem jednu frknu ... Sibiř si z nás bude dělat prdel, ale tohle jsou fakt adepti na dokonalý časostroj, pro dlouhé době.

Jááá jééé chcíííí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...