Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Nemáte ještě Seiko Alpinist? To jste o hodně přišli :P Zde je 10 důvodů pro jejich koupi:

 

  1. Vzhledem ke své velikosti se hodinky bez problémů vejdou pod manžetu košile a je možné je nosit jako oblekové hodinky.
  2. Vodotěsnost 20bar. Bez problémů lze s nimi plavat.
  3. Luneta pro určování severu, ideální pro vysokohorskou turistiku a outdoor.
  4. Šroubovací korunka pro lepší vodotěsnost.
  5. Velmi dobrá lumisiscence (jak už tradičně u Seika bývá). Ideální pro noční výlety :thumbsup_anim:
  6. Robustní kalibr 6R15 s možností hackingu a ručního nátahu
  7. Klasický vzhled umožňuje je nosit při jakékoliv příležitosti
  8. Velmi kvalitní pouzdro
  9. Safírové sklo
  10. Průměr 38mm není ani příliš malý ani příliš velký
SARB017-03.jpg

 

 

Zdroj: http://yeomanseiko.spaces.live.com/, http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch

 

 

 

 

Edited by ¨safi
  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted
Kdyz mne se nelibi ty rucicky :-)

A prumer 38 je vskutku idealni - na zenskou rucku :thumbsup_anim:

 

 

to jim dost skodi ten prumer jinak vypadaj dobre a jaka je tam cena ?

Posted

u tech zelenych me velmi odrazuji rucky - nelibi se mi vubec! ty co sem hodil Kuba jsou decentnejsi a libi se mi mnohem vic.. i kdyz uz jsou zase takovy mozna az prilis usedly, takze bych si v podobne vzhledove a asi i cenove kategorii vybral nekde jinde ;)

Posted
to jim dost skodi ten prumer jinak vypadaj dobre a jaka je tam cena ?

 

Ja bych rekl, ze prumer 39mm je pro turistiku idealni. Takovych 45mm se pod bundu spatne souka a nasledne vytahovani pak moc prijemne taky neni.

Posted
ty zelené mají něco do sebe.. ale konzervy jako já možná zvolí poněkud usedlejší model SARB015

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Jj, tyhle sou hezčí :) Ty zelený mě neoslovujou...

Posted

no nie su marne, ale ta navigacna (ci aka to je) luneta je mi uprimne k nicomu, tym viac ze koli nej musim drzat este jednu korunku, ak by tam bola klasicka odpocitavacia tak by som si asi dal povedat a co sa vyberu tyka tak zlene vedu.

Posted (edited)

hmmm myslim,ze ten kompas tam neskodi, mne sa pacia ale skor by som bral tie cierne na ocelovom tahu. vyzeraju viac masivnejsie.

 

keby mali priehladne dno tak by vyzerali este lepsie. napr ako to ma tissot seastar

Edited by A@A
Posted
ty zelený jsou právě pěkný, ručky mi připadají hezky retro, ještě svetr, konopný lano a vzhůru do hor :cool02:

 

přesně tak..nostalgie prvních dobyvatelů hor.

Posted

Průměr není malý.

Já jsem si koupil Rolex Explorer (36 mm, zápěstí 18 cm) a jsem s průměrem velmi spokojený.

Alpinistické hodinky jsou to nakonec také.

 

Posted

Takovéhle hadí ručičky mám na Orisech a tak jsem si na ně zvyknul,že už by mi chyběly.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...