Přejít na obsah

10 důvodů proč koupit Seiko Alpinist


safi

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na Ebay se právě jeden model Seiko Alpinist 4s15 draží (exportní varianta):

 

Půjdete někdo do něj? Pokud by jste chtěli vidět tento model naživo (ve žlutém) můžeme se krátce setkat.

 

http://cgi.ebay.com/SEIKO-Alpinist-4S15-au...1QQcmdZViewItem

 

Jo jo taky jsem si jich vsiml a uz je sleduji, no uvidime za kolik skonci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Ebay se právě jeden model Seiko Alpinist 4s15 draží (exportní varianta):

 

Půjdete někdo do něj? Pokud by jste chtěli vidět tento model naživo (ve žlutém) můžeme se krátce setkat.

 

http://cgi.ebay.com/SEIKO-Alpinist-4S15-au...1QQcmdZViewItem

 

 

Premyslim o tom, ale nelibi se mi, ze bych je musel nechat pretesnit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím, (cca po roce) Mám Alpinisty 6R15 (slonová bílá?) capkaj mi na ruce už skoro jeden rok. Naprostá spokojenost. Tah drží a nevytahuje se. Přesnost hodinek si sedla na cca 4sec/24hod. (většinou je dávám na noc z ruky)Sklíčko bez jediného šrámu, plášť pro svůj tvar prakticky taky bez šrámu. Velikost akorát. takže důvod č. 11 Po roce vypadají jako když je právě vytáhnete z krabičky

a 12.: za ty peníze, fakticky dobrá koupě!!!

 

P.S. Moc jsem si je oblíbil a věřte, nevěřte, k takovým japonským hodinkám, je dobrým doplňkem vodítko, a na něm čistokrevnej japonskej pes. Třeba Shiba-Inu

post-685-1206625815.jpg

Upraveno uživatelem miktt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, (cca po roce) Mám Alpinisty 6R15 (slonová bílá?) capkaj mi na ruce už skoro jeden rok. Naprostá spokojenost. Tah drží a nevytahuje se. Přesnost hodinek si sedla na cca 4sec/24hod. (většinou je dávám na noc z ruky)Sklíčko bez jediného šrámu, plášť pro svůj tvar prakticky taky bez šrámu. Velikost akorát. takže důvod č. 11 Po roce vypadají jako když je právě vytáhnete z krabičky

a 12.: za ty peníze, fakticky dobrá koupě!!!

 

P.S. Moc jsem si je oblíbil a věřte, nevěřte, k takovým japonským hodinkám, je dobrým doplňkem vodítko, a na něm čistokrevnej japonskej pes. Třeba Shiba-Inu

Pejsek je krásnej, můj strýc má dokonce dva. Pěkně tvrdohlavé plemeno ;-) .

Co třeba příště vyfotit pro změnu ty hodinky :-) . Jinak gratuluji k dobrému vkusu :thumbsup_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pejsek je krásnej, můj strýc má dokonce dva. Pěkně tvrdohlavé plemeno ;-) .

Co třeba příště vyfotit pro změnu ty hodinky :-) . Jinak gratuluji k dobrému vkusu :thumbsup_anim: .

 

Ten je náádherný... takový malý medvídek. Výběr pejska i hodinek chválím. Mám předchozí generaci mechanických alpinistů a taky maximální spokojenost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...