Přejít na obsah

Zenith special


bighead

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No za relativně snadné bych to asi neoznačil, protože to má kleštinové uchycení korunky, takže strojek jsem nevyndal a musel jsem to všechno čistit s tím.

Takže žádné pouzdro do ultrazvuku, ale starý kartáček na zuby a pomalu. O skle ani nemluvím, ale budiž...

 

Ručky jsem pomalinku škrábal očním skalpelem a lehce dočišťoval uchošťourem namočeným v lihu, který to částečně rozpouštěl. Stejně tak jsem postupoval i na ciferníku. Ve finále nastoupil uchošťour namočený v ředidle a ten to naštěstí dočistil.

Potom jenom vyleštit ciferník, velmi jemně a opatrně pomocí pěnového čističe, který jsem musel opět nanášet uchošťourem, aby nenatekl do strojku.

 

Vypotřeboval jsem na to celou krabičku, než to vypadalo, jak to vypadá, ale stálo to i za toho prcáka, co jsem za ty uchošťoury vyfasoval od manželky :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Zdravím všechny, v nejbližší době budu kupovat Zenith special a prosím o radu kdo by mě pomohl s renovací, nechci se do toho pouštět sám radši dám někomu vydělat.

Poraďte kdo se tu na fóru zabývá Zenithy a jejich renovací. Moc gratuluji k renovaci Moderators fakt moc pěkná práce.

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...