raketa Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 Mám hodinky Raketa, zřejmě z 60. let, 23 rubínů, velmi zachovalé, bohužel se tragicky předcházejí, asi o 5 minut za hodinu. Zkoušel jsem pohnout "ručičkou" (promiňte ten výraz, nejsem hodinář a v hodinkách se nevyznám) ve strojku k symbolu minus, nepomohlo to. Je dnes ještě reálná šance, že někdo dovede tyto hodinky opravit, nebo se mám smířit s tím, že budou dál ležet v šuplíku? Děkuji za odpovědi.
Guest YPO Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 http://forum.chronomag.cz/index.php?showforum=4 určitě Ti někdo pomůže ......
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now