Přejít na obsah

Hamilton Khaki X-Copter white


Doporučené příspěvky

Dostaly se ke mě výměnou za Traser Classic Automatic Master a po zkoušení různých jiných hodinek se mi tyto jeví k riflím jako jednoznačně nejlepší. Je to trochu divočina, ale na druhou stranu pořádný kus hodinek. Začínám je mít rád. Ne že by se mi nestýskalo po Traserech, ale Hamiltony je určitě plně nahradí. Recenzi psát nebudu, nejsem na to dobrý. A jsou dohledatelné recenze i v češtině, takže jen jedna fotka a další budou přibývat :-)

post-34009-0-18702000-1418486802_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vice fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tyhle Hamiltony moc líbí! Trošku zmatek na cifru, ale je to jejich styl... 

 

Zajímavý kousek, na který jsem se kdysi těšil, jenže pak jsem dost dobře nezvládl odečítání času, tak jsem je bohužel musel pustit. Tak ať dlouho těší.

 

Taky si jaště zvykám a nejspíš si asi nezvyknu :-) Odečítat se to dá naprosto blbě, ale v hospodě mi to nevadí. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tah:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je měl v ruce, když je měl Kuncak7 (nevím, jestli tenhle kousek), a na té gum? se mi líbily moc, guma totiž perfektně doléhá k pouzdru a navíc vyniknou krásné nožky (obecně platí pro Hamilton). Výrazná barva gumy k šílenému ciferniku podle mě bezvadně pasuje. Ale náramek je taky fajn, dělá z nich téměř civilní hodinky. Co jsi na něm upravoval a jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle tah je totiž na Jazzmastery... a ty mají jiný průměr... takže jsem musel zvětšovat polokruh toho tahu, ať padne do osiček... tak jsem to vybrušoval....

Este, ze nama plny endlink....to by si sa nabrusil :-)

niekedy je plechac vyhoda.

 

Mal som ich v ciernom..pocity podobne, ako X-windy....co je tu myslim povinny chronograf s 7750kou.

 

Ja by som ich leto nechal na tej gume, alebo si eventualne poriesil este ciernu gumu. Ale na leto je oranzova OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...