Přejít na obsah

Glycine Airman Seven (Ref. 3919)


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

     Glycine Airman Seven (Ref. 3919)

     http://www.masterhorologer.com/2014/12/glycine-airman-seven-ref-3919.html

 

     Glycine tuto řadu mechanických hodinek, které zobrazují tři časové zóny, vyrábí již od roku 1990. Dosud hodinky poháněly tři samostatné automatické strojky, v tomto modelu je pouze jeden a vše zastane sám. Z důvodu rychlosti a pohodlnosti nastavení času na dvou 24hodinových subcifernících se jejich ovládání rozdělilo mezi hlavní korunku na dvojce a korunku vedlejší na čtyřce. K nastavení času je stačí pouze stisknout.

 

GLYCINE%2BAIRMAN%2BSEVEN%2B1.jpg  GLYCINE%2BAIRMAN%2BSEVEN%2B2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavy pocin a co jsem necekal wr 200 m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinové ručky a hlavně ta hlavní mě matou - tak je půl nebo ne?

 

:) evidentně ( dle sekundové ručky ) je to upraveno tak, aby ručky nic nezakrývaly, že by photoshop? :) Jinak zajímavý počin. Nositelnější, než předchozí modely. 

 

3829-19-D-b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové sedmičky navazují na staré třístrojkové sedmičky a ty se jmenovaly airman, nové se tedy jmenují airman taky. Nevidím v tom nic zvláštního a už vůbec netuším, proč by se měli zbláznit. Hodinky mi připadají originální, osobité, ten modrý cifr s "jet engine" strukturou může být naživo bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) evidentně ( dle sekundové ručky ) je to upraveno tak, aby ručky nic nezakrývaly, že by photoshop? :) Jinak zajímavý počin. Nositelnější, než předchozí modely. 

 

3829-19-D-b.jpg

Tak hlavně předchozí model vypadá jak "hodinky" DIESEL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...