Přejít na obsah

PRIM Orlík - varianty


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Dez123 napsal:

Já bych je radši bez brašny a kudly, ale o desítku levněji, páč to jsou jen další krámy do skříně. Jsem zvědav, jak budou vypadat na denním světle a korunka je super detail, určitě hezčí než barvená.

No. Nejsem expert ale ta kudla, I její pouzdro vypadá fantasticky.

Brašna jakbysmet 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty souřadnice manufaktury jsou geniální

Před hodinou, Karel Horčík napsal:

No. Nejsem expert ale ta kudla, I její pouzdro vypadá fantasticky.

Brašna jakbysmet 

Vypadají, ale ani jedno by se mi nehodilo, takže bych se pokochal a spolu s krabicí strčil do skříně. Osobně nemám moc rád tyhle "dárky" k nákupu. Lepší třeba další řemeny, cestovní pouzdro atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Dez123 napsal:

Ty souřadnice manufaktury jsou geniální

Vypadají, ale ani jedno by se mi nehodilo, takže bych se pokochal a spolu s krabicí strčil do skříně. Osobně nemám moc rád tyhle "dárky" k nákupu. Lepší třeba další řemeny, cestovní pouzdro atd.

Souřadnice jsou skvělé 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se nelibi. Podivna zelena barva by asi nebyla spatna, kdyby proti ni nebyly tmavy cislice a rucky. Font je jeden z prvku, kterym se Orliky emancipuji proti Seamasterum, osobne se mi velmi libi. Takhle jsou cisla naprosto ztracena mimostredka taktez. Taky hodinova rucka ma lumi jen v koncove casti, jinak je nekontrastni. Jeji neviditelnost taky ubira na estetice. Za sebe musim rict, ze klasicky nelimitovany remake zustava v mych ocich neprekonan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...