Přejít na obsah

Nástupce Seiko Sumo do cca 30 tisíc Kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 128
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jó... tyhle Londžíny (v modrý variantě) už taky očumuju celkem dlouho. Osobně by mi v tomhle případě vůbec nevadilo, že nemají průhled na strojek, neboť dýnko mají rovněž krásný a rozhodně není nudný. Navíc jsem časem zjistil, že se mi víc líbí průhled na manuály než na automaty, kde pořád lítá rotor a permanentně cloní většinu výhledu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hydra su naprosto v pohode hodinky, jeden z najlepsich pomerov cena/vykon aky poznam. Lumi nie je nic vynimocne, ale svoju pracu urobi, rozhodne tam nie je len na paradu. Absencia priehladu je vyhoda, taka vec nema na poriadnych diveroch co hladat. Korunka patri rozhodne k tomu lepsiemu co sa da zohnat, hovorim hlavne o zavite, ktory je zretelny a dobre sa triafa a aj o tom, ze pri srobovani sa nenatahuje stroj co s triafanim zavitu tiez pomaha. Tym hodinkam sa da vytknut jedina vec a tou je nestandardny rozmer noziciek 19 a 21mm, to zhorsuje vyber remenov ale neriesitelne to nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jako logický pokračování viděl taky MM. Pro mě to jsou nejlepší potápky, jaký jsem kdy měl - oproti všem těm Omegám, Rolex, Zenith, Fortis, Eterna nebo nějaký obskurní Štajhart, Orza a spol. - všechny tydle hodinky mě nutily jít někam dál, k jinejm modelům nebo značkám, nikdy jsem prostě u nich nevěděl, jestli jsem na konci nebo ne, nevím proč. U MM to vím - za ty prachy lepší hodinky nedostanu. Plus je s nima sranda - hnusná spona kouše a škrábe ale nakonec člověk zjistí, že ji použije desetkrát za den, každej druhej den je člověk znova překvapenej, že ty hodinky svítěj jak prase, je zábavné pozorovat lidi jak koukaj, co to je za značku a když zjistěj, že je to jen Sejko, tak se jim uleví... Pozoruješ ty leštěný fazetky na dokonalejch ručičkách a je ti fajn... Prostě ti říkám - když chceš potápky, kup MM. A pak můžeš v klidu přemejšlet, co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jako logický pokračování viděl taky MM. Pro mě to jsou nejlepší potápky, jaký jsem kdy měl - oproti všem těm Omegám, Rolex, Zenith, Fortis, Eterna nebo nějaký obskurní Štajhart, Orza a spol. - všechny tydle hodinky mě nutily jít někam dál, k jinejm modelům nebo značkám, nikdy jsem prostě u nich nevěděl, jestli jsem na konci nebo ne, nevím proč. U MM to vím - za ty prachy lepší hodinky nedostanu. Plus je s nima sranda - hnusná spona kouše a škrábe ale nakonec člověk zjistí, že ji použije desetkrát za den, každej druhej den je člověk znova překvapenej, že ty hodinky svítěj jak prase, je zábavné pozorovat lidi jak koukaj, co to je za značku a když zjistěj, že je to jen Sejko, tak se jim uleví... Pozoruješ ty leštěný fazetky na dokonalejch ručičkách a je ti fajn... Prostě ti říkám - když chceš potápky, kup MM. A pak můžeš v klidu přemejšlet, co dál.

Takhle dlouhej post o hodinkach jsi nenapsal tak dva roky :-))). Znamená to, ze mi prodas moje bally?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jako logický pokračování viděl taky MM. Pro mě to jsou nejlepší potápky, jaký jsem kdy měl - oproti všem těm Omegám, Rolex, Zenith, Fortis, Eterna nebo nějaký obskurní Štajhart, Orza a spol. - všechny tydle hodinky mě nutily jít někam dál, k jinejm modelům nebo značkám, nikdy jsem prostě u nich nevěděl, jestli jsem na konci nebo ne, nevím proč. U MM to vím - za ty prachy lepší hodinky nedostanu. Plus je s nima sranda - hnusná spona kouše a škrábe ale nakonec člověk zjistí, že ji použije desetkrát za den, každej druhej den je člověk znova překvapenej, že ty hodinky svítěj jak prase, je zábavné pozorovat lidi jak koukaj, co to je za značku a když zjistěj, že je to jen Sejko, tak se jim uleví... Pozoruješ ty leštěný fazetky na dokonalejch ručičkách a je ti fajn... Prostě ti říkám - když chceš potápky, kup MM. A pak můžeš v klidu přemejšlet, co dál.

Zmizik ma slabou chvilku, tak toho vyuzij!!! Nikdy jindy mu nemuzes verit... Totok tesat do zlata!!!

Toldle je jedna z vzacnych chvilek, kdy dokaze dokazat, ze to je v zasade fajn kluk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...