Přejít na obsah

Nástupce Seiko Sumo do cca 30 tisíc Kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 128
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je v pohodě, stejně si dokola říkám, že jsem tohle fórum vůbec neměl objevit :suicide_anim:

No tak to nás bude více :D .

 

Jinak k věci, ty Omegy jsou asi TOP z toho všeho, ale jsou už hodně přes limit, ne? PO jsou úplně mimo reál :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že to není omezený věkem, ale spíš financema. Vůbec bych nehleděl na to, kolik Ti je. Je to, jak píše Roman, buď na to máš a hupsneš do nich nebo ne a vybereš něco níž, ale ve věku bych problém neviděl :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že je tady řeč v podstatě o čistokrevných potápkách, a ikdyž bych si ještě před pár lety ťukal na čelo, tak to prostě musím říct - Rolex Submariner. Na fotkách nic moc, dá-li se to tak říct, ale když jsem si je pak zkoušel "živě", tak to byla dokonalost sama - ideální rozměry a všechno prostě... Jedinou konkurenci bych viděl v MM (navzdory jiné cenové úrovni), které jsou sice jiného "založení", ale podobného ducha.

Čímž chci říci - přeskočil bych Omegy, ať už v podobě MM nebo Sub. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že je tady řeč v podstatě o čistokrevných potápkách, a ikdyž bych si ještě před pár lety ťukal na čelo, tak to prostě musím říct - Rolex Submariner. Na fotkách nic moc, dá-li se to tak říct, ale když jsem si je pak zkoušel "živě", tak to byla dokonalost sama - ideální rozměry a všechno prostě... Jedinou konkurenci bych viděl v MM (navzdory jiné cenové úrovni), které jsou sice jiného "založení", ale podobného ducha.

Čímž chci říci - přeskočil bych Omegy, ať už v podobě MM nebo Sub. 

Ti do toho nechci kecat,ale Rolex jako čistokrevné potápky?Jsou to super hodinky,ale ukaž mi potápěče co si je vezme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti do toho nechci kecat,ale Rolex jako čistokrevné potápky?Jsou to super hodinky,ale ukaž mi potápěče co si je vezme ;)

Asi jsem se špatně vyjádřil. Když se podíváš, co nosí většina potápěčů, tak to budou pravděpodobně asi nějaké digi (nevím, moc jsem jich v životě neviděl). Ale vždycky je najdeš v sekci "divers", a myslím si, že by je tam zařadila i většina místních.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rolex_Submariner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se špatně vyjádřil. Když se podíváš, co nosí většina potápěčů, tak to budou pravděpodobně asi nějaké digi (nevím, moc jsem jich v životě neviděl). Ale vždycky je najdeš v sekci "divers", a myslím si, že by je tam zařadila i většina místních.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rolex_Submariner

svatá pravda-nemohu než souhlasit ;).Rolex je ikona,tak jako mnoho jiných značek,bohužel doba je už někde jinde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: Mas pravdu. Po dnesku co sem ty Omegy mel na ruce sem na vek zapomnel. Fakt bych je moc chtel, ale ta cena je proste na me az moc. Koupim ty LHC a za par let treba OSMP :-).

 

Máš k tomu dobrej přístup, nejsi unáhlený :) .

 

Jinak tady jsou jedny starší SMP v Chronu: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/78384-omega-seamaster-300m-chronograph/?hl=%2Bomega+%2Bseamaster

 

Výhoda SMP je, že si držej cenu.

 

EDIT: případně si dát do sekce "Koupím" poptávku na SMP, faktem je, že ty starší se oproti těm novějším trochu liší.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: Mas pravdu. Po dnesku co sem ty Omegy mel na ruce sem na vek zapomnel. Fakt bych je moc chtel, ale ta cena je proste na me az moc. Koupim ty LHC a za par let treba OSMP :-).

No,když nebudeš spěchat a trošku přišetříš,tak SMP seženeš(ne nové) a pak je tu ta druhá možnost,že se na vše vy....š a koupíš prostě to co se ti líbí ;)

Jsou to jen hodinky,nejde o život a stejně časem pořídíš jiné ;).Málo kdo ze zdejších členů zde najde své definitivní a věřím tomu,že ani podvědomě nechce-prostě cesta je cíl.

Tím chci říct,že ať se rozhodneš jak chceš,tak ten červik tam bude někde hlodat a časem bude sílit a sílit :D.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jikoun: Můj pocit je že Longines není oproti Sumo postup výš ale spíše úkrok stranou. Pokud ti Sumo nestačí tak tě Lonžíny neuspokojí na dlouho. Když si myslíš na SMP a zároveň už se pohybuješ na cifře 30tis, tak už bych ti taky poradil udělat ten extra krok a jít třeba do jetých Omeg. Stejně mi připadá, že k tomu neodvratně směřuješ. Takto nebudeš muset řešit ztrátu z nákupu/prodeje těch Lonžín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mate vsichni pravdu. Kdybych mel na uctu deset mega, tak uz sem je dneska koupil. Ale takhle to asi opravdu vidim na ty Longiny, ktery predam za dva roky brachovi az pujde na stredni a koupim si ty Omegy. Mozna dospeju rovnou k tem Rolexum pokud si zvyknu na kyklopa :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jikoun: Můj pocit je že Longines není oproti Sumo postup výš ale spíše úkrok stranou. Pokud ti Sumo nestačí tak tě Lonžíny neuspokojí na dlouho. Když si myslíš na SMP a zároveň už se pohybuješ na cifře 30tis, tak už bych ti taky poradil udělat ten extra krok a jít třeba do jetých Omeg. Stejně mi připadá, že k tomu neodvratně směřuješ. Takto nebudeš muset řešit ztrátu z nákupu/prodeje těch Lonžín

podepisuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemyslím nijak špatně-jak píšeš,je to vo tom jestli tě chytnou,nebo ne.Nevím proč,ale ta korunka mi strašně připomíná tlačítko na jakési propisce a ta ochrana kolem je prostě šílená :D

To mi povídej, mám ji vytlačenou v ruce...ale stejně je mám rád :)

 

Jak to tak čtu, tak za 30 začnu shánět jetý Omegy, Jikoune. I když já ti LHC určitě doporučím, ale je to mezistupeň, to je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...