Přejít na obsah

Nástupce Seiko Sumo do cca 30 tisíc Kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 128
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokial sa budeme bavit o jetych omegach v cene zhruba novych LHC, tak jedine v com budu mat vylozene navrch, bude tah, ale inak vo vnutri bude modifikovana 289x bez koaxu, cifer bude neplasticky, podla veku uz sa zacne objavovat patina na lumi, no a hlavne budu jete, tazke sramy, servis a tak. Samozrejme modernejsie bondovky budu na tom lepsie, ale budu aj patricne drahsie a to aj jete. Mne odobne este na bondovkach vadi ta bradavica na 10, ja viem ze je to jejich chrakteristicke znamenie, ale z praktickoeho hladiska je to len dalsia diera do puzdra, ktora sa musi pretesnovat. V tejto celnovej skupine ja vidim nove LHC ako jasneho favorita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky :-). Do léta bych nepřežil a tak jsem zakoupil nyní.

 

Za ?750 7eb4db0da09ddb54d474e1d98f0a9e50.jpg

 

Jsou super! Lumi slabší, ale co už. No a teď jdem šetřit na Omegy a zároveň okukovat a zvykat si na kyklopa u Rolex Submariner :-).

 

Díky všem za rady! Nakonec vyhrála taková ta univerzálnost a elegantnost Longinesů. Naživo fakt moc pěkný.

 

Suma odkládám a až budu v ČR, tak prodám.

 

Mějte se pěkně.

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji, jsou to urcite krasne hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyla fotecka srovnani vsech tri?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No este nedavno ti vadil zamozny look omegy a uz pomyslas na rolby, chronobundus postupuje rychlo :D .... Pokial hladas rolex look a nemusis kyklopa tak Tudor Pelagos alebo BlackBay (sice bez datumu) by mohli byt to prave. Tie druhe sa daju zohnat pod 50K a v predajnej sekcii sa objavia pomerne casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brdo, tak to jsem netusil, ze jsou ty 51 :)), ja toho ale jeste nevidel.

Ty Sub., jsem mel to stesti miti na ruce, ale vice se mi libi ty Deepsea. Ty Dweller bych take rad nekdy ale zkusil. Diky :)), je to fakt krasa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja IMHO modre :)), zelene se nedelaji, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis ty cervene by byly super, ale mam averzi na ty zlate rucky a vlastne na vse ze zluteho zlata. Jsem to ale maco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš než imitace zažloutlejch indexů je to imho imitace gilt dialů, jaký se dávaly do vintážních subů.

383808-800-11284916281l1.jpg

Jo určitě je to "ala" gilt dial, myslel jsem celou tu kompozici, snažící se o patinu :) Ten ciferník na Black Bayech je opravdu super, mění se podle světla z černého na hnědý, jsou to dost zajímavé hodinky, Big Crown Suby pro chudý no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...