Přejít na obsah

Long


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mirek tvoril na zakazku v sibenicnim terminu (jak jinak) prsten pro kamarada. Vse stihl, vypada dobre (prd tomu rozumim, ale libi se i mne 😉 ). Zkratka krasa strida nadheru a pocitam, ze to nebyl posledni "obchod".

Diky a s uklonou doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tentokrate ja na strane prodejce (jen drobnost), tradicne perfektni a prijemna domluva a nakonec i pohodova osobka v Praze, kdyby mi nemrzla ples, tak tam pred barakem kecame asi dve hodiny :D Asi neni potreba nic vic dodavat, proste klasa, vrele doporucuju a tesim se na dalsi setkani. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady zas! Po velkem uspechu dalsi vyroba sperku. Nadpozemsky pristup a ochota resit jemne odstiny problemu pri vyrobe sperku pro "pani doktur". Navymyslela si toho dost, ale neni nic, co by Mirek nezvladl. Vysledek uplne nejvic nejdokonalejsi ;-). O komunikaci, rychlosti realizace a odeslani ani nemluvim...

Diky moc a kdykoliv zase!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasný  človek, poradí, má  pochopenie pre " ťažko chorého pacienta" , expresne služby  a gentlmen na pohľadanie.  Vrelo odporúčam, koľko  krát  sme riesili obchodné  veci , toľkokrát  som vyšiel  z toho ako "lucky  bastard". 

Napsosledy nákup  vzácneho  šperku  pre vzácnu  pani ktorú   mám  a môžte  si byť isty, ze som brutálne zabodoval.

Diky moc, este raz.

received_884725292287441.jpeg

received_443733963323351.jpeg

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Xenomorfus napsal:

A je to tady zas! Po velkem uspechu dalsi vyroba sperku. Nadpozemsky pristup a ochota resit jemne odstiny problemu pri vyrobe sperku pro "pani doktur". Navymyslela si toho dost, ale neni nic, co by Mirek nezvladl. Vysledek uplne nejvic nejdokonalejsi ;-). O komunikaci, rychlosti realizace a odeslani ani nemluvim...

Diky moc a kdykoliv zase!

Hola,

tady si dovolím snad poprvé zareagovat.

Původně jsem měl vyrábět šperk dle zadání paní "doktur" k hodinkám.

Po emailové komunikaci jsem se dostali ke šperku, který koresponduje s kukačkami, ale přesto působí nositelně  a nadčasově. 

Původní koncept jsme zachovali ( možná někde něco málo ubrali) a jak vidíte, pohráli jsme si jen s barvami zlata a kamenů.

Jedná se o ruční práci, kombinaci růžového zlata a bílého zlata spolu " kameny", které barevně korespondují  s  kameny v hodinkách.

 

Děkuji Ti @Xenomorfus  za důvěru!

 

FC-310LGDHB3B2B.png

xenofobus.jpg

Present final.jpg

Xenoformus 1.jpg

Xenomorfus 2.jpg

Xenoformus 4.jpg

Xenomorfus 3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Potřeboval jsem vyřešit dárek pro manželku k narozeninám, přála si prsten, měla i představu, ale obchody zavřené... Mirek byla ta nejlepší volba, kterou jsme mohli udělat. Úžasná vstřícnost a ochota setkat se dle našich možností, připravené návrhy, vše vysvětlil, manželka si vybrala a bylo to. I přesto, že se kámen nakonec musel objednávat, se vše stihlo i v termínu (na kterém jsem úplně netrval- nejsme malé děti), vyzvednutí proběhlo se zajímavým Mirkovo vyprávěním, škoda jen, že tomu počasí a okolnosti moc nepřály, poslouchat by se dalo mnohem déle :)

Tímto Mirkovi ještě jednou moc děkuji, manželka je z výsledku naprosto nadšená. Rovnou jsem si objednal pokračování, které bude překvapením, takže se už těším, co pěkného vymyslí, až si náležitě odpočine po náročných týdnech 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Expresní platba, super domluva, s klidným svědomím, mohu jen doporučit! 🙃

Díky Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...