Přejít na obsah

Long


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za našeho společného kamaráda, mlčícího člena doplňuji hodnocení pro Mirka. Kamarád je nadšen nejen kvalitou odvedené práce, nýbrž i perfektním jednáním a rychlostí provedení a doručení. No a já jakož společný přítel tohle potvrzuji a podepisuji výše uvedené. Míro zdravím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nenapíšem nič nové, čo by už nebolo zverejnené v predošlých odporúčaniach prosto Long je majster svojho remesla. Ďakujem za ústretové a profesionálne jednanie, o vysokej kvalite vyrobeného šperku nie je potrebné vôbec diskutovať, moja poklona 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Připojuji svoje kladné hodnocení. Nehodinkový obchod, zakázková výroba pro mne speciálního, velmi osobního šperku. Perfektní komunikace, chvilku jsme ladili moji mlhavou představu a nějaké drobnosti, pak už to bylo na Mirkovi. Výsledkem je nádherný kousek, velmi originální a přitom vlastně přesně takový, jaký měl být. Od prvního kontaktu až do předání jsem se cítil velice komfortně a to je, kromě perfektně odvedené práce, pro mě velmi důležité. Ještě jednou díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Dnes předání náramku pro paní k narozeninám - druhý šperk (první prsten s briliantem),

a znovu překvapení z vyrobeného - velice překvapivý tvar, jednoduchý, elegantní (foto přidám po předání zítra).

Zadání výroby před cca týdnem, dnes hotovo.

Více takových Mirků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Mírou máme dlouhou historii, začalo to asi 10 let zpět zakázkovým zásnubákem, následovaly snubáky, pak druhý snubák pro mě, neb jsem první ztratil, poté naušnice a k těmto Vánocům komplet set ucho, krk, prst… Bíle zlato, diamanty, titan, posledně růžový safír. Vše v top kvalitě za super cenu. V čase jsem k němu poslal další lidi a vždy spokojenost. Jinými slovy VŘELE DOPORUČUJU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Po 10ti letech opět.
Borec a vsechna cest!

Velmi rychle vyrizeni, super jednani, maximalni ochota, prijemne chovani, vstricnost vudci cloveku.

Kdyby byl kazdy clovek takovy, tak by vse mohlo fungovat bez problemu.
 

Jednalo se o navrh, výrobu, usazení diamantů 2x0,30ct čili docelá velke i těžké promýslení.

4FCEC772-C7D3-4339-8140-CE11A7AEB1B0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ani nevim, co bych jeste dodal. S Mirkem uz ponekolikate. A jako vzdy naprosto perfektni. Vyroba sperku pro maminku dopadla vysoce nad ocekavani. A co se komunikace tyce, vzdy kdyz spolu hovorime, ma takovy "divadelni" prednes, ze si okamzite vzpomenu na pana Přeučila ;-). To je pridana hodnota, kterou jinde nenajdete ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Budu "nosit dříví do lesa" .... s Mirkem nehodinkový obchod, šperky - prsten, náušnice, řetízek s přívěskem. Maximální spokojenost jak s výsledkem, tak s celkovým přístupem, Mirek postupuje profesionálně po všech stránkách, pro mě asi nejdůležitější - zajímá se o obdarovanou osobu. Tímto způsobem jsme společně vyfiltrovali a utřídili jednotlivé myšlenky do závěrečné podoby. Výsledek je úchvatný, krása vesmírná.

Mirka všem doporučuji, je to člověk na svém místě, líbí se mi jak zasvědceně dokáže o svém řemesle mluvit a je cítít jak ho miluje.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, špelda66 napsal:

Budu "nosit dříví do lesa" .... s Mirkem nehodinkový obchod, šperky - prsten, náušnice, řetízek s přívěskem. Maximální spokojenost jak s výsledkem, tak s celkovým přístupem, Mirek postupuje profesionálně po všech stránkách, pro mě asi nejdůležitější - zajímá se o obdarovanou osobu. Tímto způsobem jsme společně vyfiltrovali a utřídili jednotlivé myšlenky do závěrečné podoby. Výsledek je úchvatný, krása vesmírná.

Mirka všem doporučuji, je to člověk na svém místě, líbí se mi jak zasvědceně dokáže o svém řemesle mluvit a je cítít jak ho miluje.       

Ještě doplňuju o názor obdarované, že bylo úžasným zažitkem podílet se na tvorbě vlastní kolekce šperků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...