Přejít na obsah

Tanovo toulani


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Musim se priznat, ze na Nadrazi Zizkov jsem byl uz mnohokrat, ale az nedavno jsem byl v jeho vnitri casti, ktera je vlastne nejzajimavejsi. Vnejsi cast slouzi jako trznice, parkoviste atd.

Skoda jen, ze vse bylo peclive pozavirane...

Dekuji za pochvalu kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky Boldr Voyager. Společnost má sídlo v Singapuru, to jen pro upřesnění, ale k hodinkám.

Pouzdro hodinek je masivní mosazné, průměr 42mm, tloušťka hodinek 13,5mm. Lung Lung 48mm, žádný drobeček což mám rád. Korunka šroubovací, závit ocelový na korunce logo společnosti. Víčko šroubovací ocelové ryté, nějaké výtvarné dílo (chobotnice, medúza). Luneta mosazná, plastická se svítícím bodem, 120 kliknutí. Sklo je "super dome" čili vypouklé. Ciferník sendvičový, já si vybral zelený. Dělají ještě modrý a šedý. Ručičky mosazné. Superlume na ručičkách, i na ciferníku v pohodě. Celkovému zpracování, nemám co vytknout. Strojek je automat Seiko NH35A (hacking), řekl bych stejný jako 4R36. Seiko NH35A na jedněch hodinkách mám a žádný problém, ba naopak. Zatím odchylka za 4 dny co je mám a nosím je 6 sec. do plusu, denně. Vodotěsnost do 200m. Pásek nylonový 20mm. Nedělám žádné závěry. Strojek mám a za dva roky bez problémů. Za mě nemají chybu. 

Samozřejmě ještě pár fotek.

post-49471-0-51563000-1541340108_thumb.jpg

post-49471-0-67243900-1541340118_thumb.jpg

post-49471-0-61435800-1541340129_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne jsi to sepisal, to se musi nechal. Na te druhe fotce krasne vinikne ta zelena, to se mi libi.

Budu drzet palce, at Te brzy neomrzi ;)

Jsem zvedavy, jaky remen vyberes, ja jsem pro gumu :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: tak na remeny se tesim a k tomu antireflexu, ten vnimam jako velke +.

Za prve, zvysuje citelnost a za druhe, zlepsuje estetickou stranku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vedomostni toulaci.

Kde jsem se to byl podivat?post-30673-0-38279300-1541666918_thumb.jpg

Je to celkem znama stavba.

post-30673-0-90374700-1541666970_thumb.jpg

Byl jsem tam jen na skok, vice fotek jsem nezvladl. Ale myslim, ze by to melo stacit :D

post-30673-0-69329100-1541667013_thumb.jpg

Zelvi obdobi.

post-30673-0-12236400-1541667112_thumb.jpg

 

post-30673-0-92889300-1541667154_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zašel jsi vysypat koš :)

Jojo, par pytlu jsem tam donesl :D

Jsi fakt hustej, trefa :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: jasne, rovnez jsi se trefil. Kazdopadne ta budova spalovny je moc zajimava, je to tam obr velike.

Jak se tam zas nekdy dostanu, tak se pokusim toho odfotit vice.

K zelvam, vim ze nekoho bavi a nekdo na ne nadava. Za me jsou to fakt pecka potapky za par kacek, moc jsem si je oblibil.

K tomu vasemu nadrazi, tohle je fakt sila, nemuzu ani uverit, ze je jeste v provozu. Samozrejme, ze Tvoje fotky tomu nazoru napomahaji :) , ale na druhou stranu se mi moc libi a jen vystihuji naladu nadrazi. Mam to take tak, pokud vnitre citim podobnou atmosferu, upravim je tak, jak to vnimam. Palec nahoru :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, dnes to moc úprav nechtělo, bylo šedo a nevlídno. Tak jen odstranit barvy. Mezi kolejemi, jsou mraky kůry z kmenů stromů. Rozbitá okna, střecha atd. to už je jiná kapitola. Osobní nádraží je za těmi budovami. Nákladní se možná přesune jinam, možná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by stalo za to ty fotky poslat do nejakeho mistniho obezniku, se slovy, jak vidi mistni (nakladni) nadrazi :D

:clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady. Boldr je perfektně vyvážený a hlavně svébytný. Chválabohu, že namají kyklopa, mercedes ručky a tak. A font 6 a 9 ! A korunka super. A taky se mi líbí, že nemaj datumku.

Fotka na tom zrezlým železe s lišejníkem je do kalendáře!

Tak jsem nějak přemýšlel o Spinnaker bronze automatic, ale ty Bolder...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...