Přejít na obsah

Tanovo toulani


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

bandicoot: naprosto souhlasím, velice příjemně mě překvapily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citizen Promaster Radio Controlled CB5010-81L

 

20200710_142602_copy_2162x2252.jpg

20200710_143559_copy_2543x1953.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky:guitar:. Dlouho jsem zvažoval značku, typ hodinek, čitelnost, pohon, wr, délku rezervy akumulátoru, materiál pouzdra a tahu, cenu, velikost, i barvu. Nakonec to dopadlo takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, tano napsal:

Díky:guitar:. Dlouho jsem zvažoval značku, typ hodinek, čitelnost, pohon, wr, délku rezervy akumulátoru, materiál pouzdra a tahu, cenu, velikost, i barvu. Nakonec to dopadlo takto.

a dopadlo to veľmi dobre , ináč zaujímavé smerovanie. Každopádne sa teším na skvelé nové fotky 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se snažit, bohužel jsem limitován foťákem telefonu. To jste si už ale zvykli.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, u mě je rovněž vymalováno.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Vojto. Zatím to vypadá, že jsme si hned sedli na 100%. Jsou lehké jako pírko, pohodlné. Dobře se uvedly doma, první noc chytly rc signál. Akumulátor už ukazuje skoro plně nabito. 

Ještě k tomu rc signálu. Někteří kolegové tady psali, že mají dvoje hodinky vedle sebe a že nikdy oboje nechytnou rc v jeden den. Že prý to mají tzv. na střídačku. Dnes poprvé jsem zkusil trio hodinek na odchyt rc. Mám je všechny položené na hodinkovnici. Mezi každým kusem hodinek nebylo ani 5cm. Dnes ráno jsem provedl kontrolu, všechny rc pozitivní. Co víc si přát.:flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20200711_135320_copy_2206x2167.jpg

20200711_140108.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Vojto. Zatím to vypadá, že jsme si hned sedli na 100%. Jsou lehké jako pírko, pohodlné. Dobře se uvedly doma, první noc chytly rc signál. Akumulátor už ukazuje skoro plně nabito. 
Ještě k tomu rc signálu. Někteří kolegové tady psali, že mají dvoje hodinky vedle sebe a že nikdy oboje nechytnou rc v jeden den. Že prý to mají tzv. na střídačku. Dnes poprvé jsem zkusil trio hodinek na odchyt rc. Mám je všechny položené na hodinkovnici. Mezi každým kusem hodinek nebylo ani 5cm. Dnes ráno jsem provedl kontrolu, všechny rc pozitivní. Co víc si přát.:flex:

Pokud bydlíš v místě s dobrým příjmem signálu, tak není problém.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi: jojo, signál je perfekt, ze 100 dnů, ho chytím 98-99x.

 

Harwey: díky.

20200711_235009_copy_2354x2378.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...