Přejít na obsah

Seiko Ananta SRQ005 - chrono automatic


Doporučené příspěvky

Několik kusů hodinek z řady Seiko Ananta se mezi uživateli fóra Chronomag již pohybuje, automatické chronografy jsem zde ale zatím nezaznamenal.
 
Pohon obstarává strojek 8R28 (28800 bph, 34 jewels, power reserve 45 hrs, column wheel and vertical clutch). Hodinky nejsou rozhodně malé (46mm šířka x 51mm délka x 15mm výška), vzhledem ke tvaru pouzdra však budí dojem ještě větších rozměrů. Šířka řemínku u stěžejky je 24mm, směrem ke sponě se zužuje na 20mm. Navzdory své velikosti se však nosí pohodlně i na tlapě nedosahující medvědích rozměrů (obvod zápěstí cca 18cm).
 
Připojuji 2 fotky narychlo focené mobilem. Recenze se spoustou fotek je na fóru watchuseek (odkaz).

 

post-1743-0-79309500-1419803319_thumb.jpg

 

post-1743-0-77366600-1419803339_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové, z hodinek mám velkou radost.

 

 

 

Vítej do katana klubu. :cheers:

Gratuluji.

Díky  :cheers:

 

 

masivni chrona. jak chodej presne?

 

Odchylku jsem zatím nějak podrobně nesledoval, zítra do vlákna napíšu, jak si vedly v průběhu 24 hodin.

Hodinky jsem koupil letos v listopadu nové, podle výrobního čísla na dýnku byly vyrobeny v listopadu 2009, tj. v obchodě/skladě se válely 5 let než našly svého majitele. Na ruce je nosím teprve od Štědrého dne. Přesnost chodu mne bude zajímat spíše až po cca měsíci nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...