Přejít na obsah

Kde nejlevněji koupit Certiny?


Doporučené příspěvky

Chci koupit pár hodinek Certina a tak se chci optat jestli nemáte nějaký zdroj kde se dají sehnat levněji. Na ebay je Certin dost málo.Děkan.

Pár máš na mysli pro muže a ženu - tedy pro pár,

anebo několikery hodinky třeba pro první desítku běžců přes pole z Rosic do Brna? :D

Jinak jedny levný Certiny mám v šuplíku.

DS Podium v chronografu s qurtz Etou. Ale to víš, tady je nabídnout nemůžu, nemám potřebných 50 postů :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár máš na mysli pro muže a ženu - tedy pro pár,

anebo několikery hodinky třeba pro první desítku běžců přes pole z Rosic do Brna? :D

Jinak jedny levný Certiny mám v šuplíku.

DS Podium v chronografu s qurtz Etou. Ale to víš, tady je nabídnout nemůžu, nemám potřebných 50 postů :thumbsup_anim:

 

Ano, pár mám na mysli dvoje - pro muže a ženu. Chci koupit DS Podium v automatu a jedny dámské chronografy. Co máš za model na prodej. Kliďo na mail karelkota(zavinac)seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem začínal pátrat po nových hodinkách, uvažoval jsem i o Certině. Po pár telefonátech jsem se přes Hibernii dostal na obchodního zástupce Certiny a ten mi nabídl slevu 20%. Jméno a kontakt bohužel už nevím, jelikož můj telefon dostal nožičky a zdrhnul, parchant jeden. Zkus to přes Hibernii taky, myslím, že uspěješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem začínal pátrat po nových hodinkách, uvažoval jsem i o Certině. Po pár telefonátech jsem se přes Hibernii dostal na obchodního zástupce Certiny a ten mi nabídl slevu 20%. Jméno a kontakt bohužel už nevím, jelikož můj telefon dostal nožičky a zdrhnul, parchant jeden. Zkus to přes Hibernii taky, myslím, že uspěješ.

 

20% to je slušný. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte se spojit s nějakým oficiálním zástupcem značky (kamený obchod) a zeptejte se na cenu přímo tam.

Seznam zástupců najdeš na webu Hibernie. http://www.hibernia.cz/prodejci/prodejci.htm

Já jsem je takto kupoval a cena byla daleko nižší než v českých internetových obchodech (zejména, když zaplatíš nějakou zálohu).

Máte také šanci si koupi rozmyslet, když je uvidíte na živo a nebodou se vám třeba líbit.

O který typ Certin jde?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte se spojit s nějakým oficiálním zástupcem značky (kamený obchod) a zeptejte se na cenu přímo tam.

Seznam zástupců najdeš na webu Hibernie. http://www.hibernia.cz/prodejci/prodejci.htm

Já jsem je takto kupoval a cena byla daleko nižší než v českých internetových obchodech (zejména, když zaplatíš nějakou zálohu).

Máte také šanci si koupi rozmyslet, když je uvidíte na živo a nebodou se vám třeba líbit.

O který typ Certin jde?

 

 

Mám zájem o DS PODIUM CHRONO AUTOMATIC - 674.7029.42.69, DS FIRST CHRONO LADY 538.7084.42.91 a DSFIRST LADY 129.7084.42.97.

Upraveno uživatelem mrakodrap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Nebojte se spojit s nějakým oficiálním zástupcem značky (kamený obchod) a zeptejte se na cenu přímo tam.

Seznam zástupců najdeš na webu Hibernie. http://www.hibernia.cz/prodejci/prodejci.htm

Já jsem je takto kupoval a cena byla daleko nižší než v českých internetových obchodech (zejména, když zaplatíš nějakou zálohu).

Máte také šanci si koupi rozmyslet, když je uvidíte na živo a nebodou se vám třeba líbit.

O který typ Certin jde?

 

Tak jsem to kontaktoval prodejce ve Futuru v Ostravě a žádná sleva, cena dle katalogu. A to mi ještě řekla, že při nákup přes internet můžu mít problémy s reklamací .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrakodrap: DS first lady chrono jsou designově výborné (máme je doma na ocelovém tahu http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&amp...st&p=138356 )

 

Edit: já slevu nezískal, byl jsem rád, že mi je dovozce ještě ten den doručil do mnou určeného obchodu (povedlo se)

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...