Přejít na obsah

MONDAINE Helvetica No1


People

Doporučené příspěvky

BOLD

http://www.mondaine.com/watches/helvetica/helvetica-no1-bold/mh1-b1220-lb.html

MH1.B1221.NB_C.jpgMH1.B1210.LG_C.jpg

MH1.B1220.LB_C.jpg

 

Model number MH1.B1220.LB Function TimeDate Movement (manufacture. Ref.) RONDA 515 HH2 CAL 6H Movement (type) Quartz Case size/diameter (mm) 43.00 Case material Stainless Steel brushed Case back Pressed Caseback Crown Regular Gasket Crystal/Glass material Sapphire Water resistance (m/ft/atm) 30 / 100 / 3 Strap/Bracelet material Genuine Leather Strap/Bracelet finishing Brushed Strap width at lug (mm) 20.00 Origin Swiss Made

 

 

 

 

REGULAR

MH1.R2210.LB_C.jpg

 

MH1.R2220.LB_C.jpg

 

Model numberMH1.R2220.LBFunctionTimeDateMovement (manufacture. Ref.)RONDA 715 HH2 CAL 6HMovement (type)QuartzCase size/diameter (mm)40.00Case materialStainless Steel polishedCase backPressed CasebackCrownRegular GasketCrystal/Glass materialSapphireWater resistance (m/ft/atm)30 / 100 / 3Strap/Bracelet materialMetalStrap/Bracelet finishingPolishedStrap width at lug (mm)20.00OriginSwiss Made

 

LIGHT

MH1.L2210.LG_C.jpg

 

Model numberMH1.L2210.LGFunctionTimeDateMovement (manufacture. Ref.)RONDA 715 HH2 CAL 6HMovement (type)QuartzCase size/diameter (mm)38.00Case materialStainless Steel brushedCase backPressed CasebackCrownRegular GasketCrystal/Glass materialSapphireWater resistance (m/ft/atm)30 / 100 / 3Strap/Bracelet materialGenuine LeatherStrap/Bracelet finishingBrushedStrap width at lug (mm)18.00OriginSwiss Made

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný koncept. Škoda jen té Rondy (mechanika by jim slušela více) a pro mě nadbytečného data v pánské variantě. 
A kdyby měl Mondaine skutečně koule, vysází si logo na hodinky taky helveticou, ta jejich futura se tam zbytečně pere? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta asymetricky umístěná čísla tvoří dost nepříjemný detail. Chápu designera ? chtěl je mít zarovnané na praporek, stejně jako text Helvetica | Swiss | Made, ale jak píšeš, speedwalkere, celkově rozpačitý dojem. 
Sakra, jak na to víc koukám, zdá se mi to více a více nepovedená věc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Mně přijde spojení dvou švýcarských přínosů světu - hodinek a fontu Helvetica, jako logická a samozřejmá věc. Zarovnání datumovky je podle mě OK, naopak dát ji doporostřed.. no fuj!

Designově jsou hodinky imho úplně übercool.

 

Ale bohužel jsou opravdu hodinářsky nezajímavé a ta cena je jen za design. Fakt nic proti quartz Rondě nemám, ale platit víc pět tisíc navíc oproti technicky úplně stejným modelům z řady Evo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...