Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

 Tyyyy, jo, to by bylo skvělýý! Je pravda, že děda je dostal od svýho bráchy, kterej emigroval do Kanady. A nějak takle dávno to bylo. Jakože není to žádnej mega poklad, podle sérivoýho čísla na dýnku nic moc zjistit nejde, no.. ale je to origoš :)

 

Pulsar je od roku 1978 jedna z odnozi / divizi Seiko. Cislovani by mohli mit stejny, takze by to mozna podle serioveho cisla slo zjistit. Co tam je za cislo? Pokud to je vyrobene mezi lety 1970 a 1977, patril Pulsar pod Hamilton, takze tam s cislovanim nevim. Hod sem foto dynka, treba to nekdo dekoduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pulsar je od roku 1978 jedna z odnozi / divizi Seiko. Cislovani by mohli mit stejny, takze by to mozna podle serioveho cisla slo zjistit. Co tam je za cislo? Pokud to je vyrobene mezi lety 1970 a 1977, patril Pulsar pod Hamilton, takze tam s cislovanim nevim. Hod sem foto dynka, treba to nekdo dekoduje.

 

Pulsar patřil po Hamilton??? Wow, to jsem nevěděl. Hned to jdu googlit! Myslím ale, že tohle bude pozdější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pulsar je od roku 1978 jedna z odnozi / divizi Seiko. Cislovani by mohli mit stejny, takze by to mozna podle serioveho cisla slo zjistit. Co tam je za cislo? Pokud to je vyrobene mezi lety 1970 a 1977, patril Pulsar pod Hamilton, takze tam s cislovanim nevim. Hod sem foto dynka, treba to nekdo dekoduje.

 Na dýnku je číslo 145637, Pulsar

Y563-6019 A2

 

Google v tomhle mlčí:-/ Jako asi to žádná hitparáda nebude:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pulsar je od roku 1978 jedna z odnozi / divizi Seiko. Cislovani by mohli mit stejny, takze by to mozna podle serioveho cisla slo zjistit. Co tam je za cislo? Pokud to je vyrobene mezi lety 1970 a 1977, patril Pulsar pod Hamilton, takze tam s cislovanim nevim. Hod sem foto dynka, treba to nekdo dekoduje.

 Na dýnku je číslo 145637, Pulsar

Y563-6019 A2

 

Google v tomhle mlčí:-/ Jako asi to žádná hitparáda nebude:-))

post-29544-0-53333900-1474218857_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni cislo = rok, druhe cislo = mesic. Takze ty tvoje jsou duben 1981, uz pod Seikem. Kdyby byly vyrobene jeste pod Hamiltonem, melo by tam byt jeste Made in USA nebo tak neco.

kua, tak to jsem asi přestřelil o cca osm let... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle jsem to nevydržel a objednal Scouty. Už nějakou dobu jsem pokukoval po verzi se zeleným páskem a pak jsem u Brawatů narazil na tyhle a ještě o třetinu levněji. Volba byla jasná.

Zatím spokojenost. Odečet času perfektní. Díky indiglu samozřejmě i v noci. Trochu mě mrzí ta WR50m. Z touhle hodnotou mám strach si i pořádně umýt ruce. Dál uvidíme co ukáže čas. Jo, ta vteřinovka.. Ta skáče jako blázen a ještě u toho dělá randál jak hluchý kladivem na vrata od stodoly.. 

post-39848-0-93554100-1474476633_thumb.jpg

post-39848-0-46033900-1474476635_thumb.jpg

post-39848-0-71129100-1474476636_thumb.jpg

post-39848-0-67500000-1474476638_thumb.jpg

post-39848-0-91918200-1474476639_thumb.jpg

post-39848-0-03376500-1474476641_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou fajn, moc se mi libi tvar pouzdra, korunka a povrchovka, modra je posledni dobou v mode i kdyz mne uplne nesedi, radsi mam cervenou klasiku ;)

jsou fakt moc hezký, i barevně. Kolik mají průměr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji děkuji. Opravdu pěkná hodinka.

Nevím, u Casio možná stačí, ale tohle jsou mé první Timex a nevím nevím.. Ze zkušenosti, stačí 5bar na koupání i tady?

Rozměr mají ofiko 40x46x11. Já naměřil 40mm, 43,5mm přes korunku, 10,3 tloušťku. 

Jinak, nedalo mi to a na ebay jsem koupil oranžový canvas strap.. Tak jsem zvědav, jak to půjde dohromady.. A pokud nepůjde nevadí, ono se to neztratí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji děkuji. Opravdu pěkná hodinka.

Nevím, u Casio možná stačí, ale tohle jsou mé první Timex a nevím nevím.. Ze zkušenosti, stačí 5bar na koupání i tady?

Rozměr mají ofiko 40x46x11. Já naměřil 40mm, 43,5mm přes korunku, 10,3 tloušťku. 

Jinak, nedalo mi to a na ebay jsem koupil oranžový canvas strap.. Tak jsem zvědav, jak to půjde dohromady.. A pokud nepůjde nevadí, ono se to neztratí..

Určitě, není nutno se bát. Jinak díky za investigaci.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší obavu bych měl u korunky, pač je taková vláčná. Proto obava z voděodolnosti.. 

tak na to jdi od lesa, přidávej po malých kouscích. Vana, sprcha, skoky do vody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, po scoutech jsem už několikrát koukal - přijdou mi hodně povedené - proporce, pouzdro, ručky, korunka.. všechno taknějak vyladěný akorát.

odrazovalo mě mosazný (nebo jaký) pouzdro, na tenhle styl slabá WR a nakonec skutečnost, že je to timex.. ale vypadaj moc pěkně, to jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že tam je stejně nějaká miyota, podobně jako např. v Q-Q nebo Stormech. Jinak se mi jeví jako téměř ideální hodiny pro nenáročného OWG, toužícího po quartzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...