Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Na fotce jsou krasne. Bal bych se te velikosti. Nechapu tu posedlost Bulovy vyrabet tak kravsky velky hodinky... navic se to vetsinou tyka modelu, ktere jsou klasicky elegantni (nebo i re-edice ikonickych modelu - viz vyse). Tyhle by mohly byt klidne o 4mm v prumeru mensi. Tedy vychazim z udaju o prumeru 45mm... treba se pletu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu že Bulova poslední dobou dělá větší a větší hodinky, mám od nich 96B229, které mají 42mm a nosí se pohodlně. Ty elegantní modré 96B257 májí 43mm, tak snad to nebude tak velký rozdíl. Viz https://intl.bulova.com/products/96b257 

 

Taky máš rád modré ciferníky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kojotisko: Trochu jak Casio A168W :)

No, jsou to úplně jiné hodinky, ale to nevadí. Casio s modulem 593 nemají měsíc, font dne je na stejném řádku a velikosti, jako den. Casio má menší velikost hodin, minut a sekund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou krásný, hned bych do nich šel, jen mi vadí, že nemají vteřinovku. Ale asi bych se s tím naučil žít...

 

To jsem presne resil, ale protoze jsem je chtel zkusit, tak jsem se nakonec presvedcil, ze vterinovku nepotrebuju. Aspon mne nenervuje ze neskace po indexech :). Jinak vteriny krasne citelne i pri letmem pohledu v aute nebo na slunicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by  tě nenervovalo i kdyby tam byla - na japonských quartzkách se mi ještě nestalo, že by po indexech nešla. A že jsem jich vystřídal.

JJ, také jsem mínil, že by skákala po indexech. Taková Casia jsem ještě neviděl, kde by to nebylo v richtigu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, také jsem mínil, že by skákala po indexech. Taková Casia jsem ještě neviděl, kde by to nebylo v richtigu.

Tak to se omlouvam, tohle jsou moje prvni rucickove G-Shocky, nebo rucickove Casia vubec. Ja videl smajdajici Inoxi, Tissoty, Colty, tak jsem to bral spis jako "vlastnost systemu". Je tedy pravda ze tatovy Citizenky taky neskutecne zarezavaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...