Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Rozumím, nicméně zde jsou o cca 900 levněji, i s případným státním zásahem vyjdou stále levněji...

 

https://www.ebay.com/itm/CASIO-Original-BEM-150D-7-BESIDE-All-Stainless-Steel-50m-Mens-BEM150/192241814967?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649

 

Jinak Brawat je ok, proti tomu nic, ale cenu pro tento model mají absolutně nekonkurenceschopnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím, nicméně zde jsou o cca 900 levněji, i s případným státním zásahem vyjdou stále levněji...

 

https://www.ebay.com/itm/CASIO-Original-BEM-150D-7-BESIDE-All-Stainless-Steel-50m-Mens-BEM150/192241814967?ssPageName=STRK:MEBIDX:IT&_trksid=p2055119.m1438.l2649

 

Jinak Brawat je ok, proti tomu nic, ale cenu pro tento model mají absolutně nekonkurenceschopnou.

Jasny. Mne az tak vysoka nepripadala, ale je pravda, ze jsem ji take neporovnaval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně tenhle typ hodinek vůbec nebere, ale u těchto už jsem se taky koukal, kde by se daly sehnat. na ručičkový casio velmi vydařený model!

Parádní. Měl jsem ho v ruce a řekl bych, že i výborné zpracování. Škoda jen pro mne menšího diametru (cca 40 mm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já zapomněl, že ty víš všechno :D. tak jestli je to fakt (..jak to víš? pamatuješ si to? nikde jsem to nevyčetl, tak se ptám), tak je to super. mám nevyužitý pěkný 20mm nato řemeny (jasně trochu barbaství k tomudle stylu, ale s tím se srovnám..)

ok, deme do toho :) mimostředná vteřinovka, plný koncovky, tvar pouzdra a délka ruček rozhodly.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já zapomněl, že ty víš všechno :D. tak jestli je to fakt (..jak to víš? pamatuješ si to? nikde jsem to nevyčetl, tak se ptám), tak je to super. mám nevyužitý pěkný 20mm nato řemeny (jasně trochu barbaství k tomudle stylu, ale s tím se srovnám..)

ok, deme do toho :) mimostředná vteřinovka, plný koncovky, tvar pouzdra a délka ruček rozhodly.

Při zkoušení v Koscomu byla rozteč změřena šuplerou. V tom případě je možná na srazu uvidím znovu.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při zkoušení v Koscomu byla rozteč změřena šuplerou. V tom případě je možná na srazu uvidím znovu.

až takhle jo? no tak paráda :)

jestli myslíš mé budoucí, tak  nevím.. jedny digošky za 20babek se mi teď na tejden zasekly na celnici..  asi se tam rozmejšleli, zda je proclít nebo né. a to z SG byly v pze asi za tři dny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, měl jsem ty Gx 56 se zásahem státní moci, bohužel. Objednáno v HKG 30.01., v pondělí 12. února mail z pošty 120 se žádostí o doložení pořizovací ceny kopií objednávky a výpisem z PayPalu, dnes doma s doplatkem pošťačce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, měl jsem ty Gx 56 se zásahem státní moci, bohužel. Objednáno v HKG 30.01., v pondělí 12. února mail z pošty 120 se žádostí o doložení pořizovací ceny kopií objednávky a výpisem z PayPalu, dnes doma s doplatkem pošťačce...

To je nemile. Muze Te tesit, ze uz maji neco za sebou a tak mas hodinky s historii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já za hoďky v ceně 3000+ taky přispíval do státního skoro vždy, ale u digi casií za 500 by mě to teda naprdlo, páč by výsledná cena vyrostla cca na dvojnásobek a vyšly by dráž než tady.

Tak to je jasný, Navíc, u těch G, jsou trochu neskladné, nedají se dát do obálky na plocho a mají krabičku. Ale co už, jsou doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...