Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Takže dnes mi přišly strapy z GnomonWatches pro Casio MDV-102D co sem postoval Milil.

Jeden je klasický James Bond NATO Strap

DiverTec Color Nylon Strap.

DiverTec je výrazně silnější, odhadem 2-3x a tudíž i poměrně tuhý a má jiné zapínání.

Sám ještě nejsem rozhodnutý který jim více sedí, na ruce mi více vyhovuje DiverTec, ale vzhledově spíše Bond.

 

Jakou maji ty Casia rozteč nožiček 20 nebo 22 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
mno...hehe...ono jde o to,co konkrétně jsi na ruce od Casia měl.....??..... :whistle:

 

Na záručáku je "Casio LIN-164"

Jednoduché titanové quartzky. Materiál čehokoli na hodinkách je bláto, umí se samy zastavit, pár minut si odpočinout a pak se v klidu zase dát do práce. Nebo se předběhnout během chvilky o pět minut. Nemám nervy to jít v záruce reklamovat. Než se rozčilovat a věnovat jim čas, tak jsem je dal do šuplíku. Jsou hezké a třeba až nebudu potřebovat vědět přesný čas, dám si je na ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na záručáku je "Casio LIN-164"

Jednoduché titanové quartzky. Materiál čehokoli na hodinkách je bláto, umí se samy zastavit, pár minut si odpočinout a pak se v klidu zase dát do práce. Nebo se předběhnout během chvilky o pět minut. Nemám nervy to jít v záruce reklamovat. Než se rozčilovat a věnovat jim čas, tak jsem je dal do šuplíku. Jsou hezké a třeba až nebudu potřebovat vědět přesný čas, dám si je na ruku.

 

 

no jo....musíš si koupit pořádný Casia(Protrek,Pathfinder,G-Shock....Oceanus)......:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo....musíš si koupit pořádný Casia(Protrek,Pathfinder,G-Shock....Oceanus)......:)

 

Ještě starší Casia skončily taky v šupleti s vytrženým řemenem z pouzdra. Neopravitelné...

Nechci tu hanět konkrétní značku, jen jsem rád, že jsem přesedlal na jinou.

 

EDIT pouze kosmetická úprava citace,Gilius

post-4818-1230832599.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě starší Casia skončily taky v šupleti s vytrženým řemenem z pouzdra. Neopravitelné...

Nechci tu hanět konkrétní značku, jen jsem rád, že jsem přesedlal na jinou.

EDIT pouze kosmetická úprava citace,Gilius

 

No...ono jde o to,že Casio,jako takové,má jedny z nejnadupanějších a nejspolehlivějších strojků...chápu,že se může kus pokazit......ale modely,o kterých jsem psal,nejsou zrovna levné a rozhodně se jen tak nepotento.....

 

Ale pohoda.....ať Ti Tvé nové hodinky dělají jen radost!!!!:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
taky se pochlubím přírustkem. Lorus konkrétně RF805CX9, podfirma Seika, Seiko stroje a všechny součástky vyrobené v Seico Co. snad něco vydrží.

 

 

Taky se mi moc líbí i když víc na tom gumovým pásku, nemůžu nikde najít jejich rozměry. Nemohl bys mi prosím zaslat rozměr zleva do prava bez korunky, byl bych ti vděčen. A pokud by to bylo možné a moc tě to neobtěžovalo i foto z boku a zespoda. Nikde na internetu ani přímo na stránkách výrobce nemohu nic nalézt. Mám SEIKA a jsem s nima nadmíru spokojen, ale chtěl bych dokoupit i nějaké quartz sportovnějšího vzhledu a tyto mi padly do oka. Jinak Lorus skvělá volba poměr kvalita/cena. Dík a nenechej si zkazit náladu některými členy fóra, pro které jsou hodinky až někde v ceně o řád výše.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kardegic-taky sem po nich koukal,nikde sem je neviděl naživo,podle rozměrů by měly bejt docela velký nevíš jakej je rozměr ciferníku,píšou to na stránkách prodejců nejak zmateně,myslím že 46 mm?a jak si s nima spokojenej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mi přišly objednané Trasery Super Sport. Co vám mám povídat - naprostá spokojenost. Bál jsem se aby nebyly moc veliké, obavy se však neptvrdily. Myslím, že si zvyknu rychle ;) . Díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátek roku jsem si nadělil Traser Supersport blue. Chtěl jsem původně mechaniky, ale skončil jsem u quartzu kvůli odolnosti.

Spokojenost zatím perfektní, ale nelíbil se mi moc černý silikonový pásek. Komfort nošení není nic moc a navíc se na něj hodně nabaluje různé smetí.

Objednal jsem si tedy u Kubsona k hodinkám modrého žraloka Di-modell a výsledek můžete posoudit. Dle mě je to daleko lepší. :smile_anim:

post-4943-1232805611.jpg

post-4943-1232805618.jpg

post-4943-1232805626.jpg

post-4943-1232805636.jpg

post-4943-1232805643.jpg

post-4943-1232805654.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...