Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Já bych sem taky umístil svůj názor...

Podle mě je to část fóra určená pro ručičkové hodinky poháněné elektickou energii a usměrňované křemíkovým oscilátorem. Ale nedával bych to jako dogma. Patří sem podle mě i hodinky ladičkové, nebo poháněné kombinací elektrické a mechanické energie jako třeba autoquartz. Nebo třeba ana digi hodinky. Ale matně si vzpomínám, že takové vlákno máme i v digi sekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zodiac ZMX - baterka led osvětlení je 2032, a pod ní ve spleti labyrintů a jiných překážek se schovává 395.ka, která žene mega quartz stroj s nápisem Zodiac. Nevím kam to posilají na výměnu, ale trvá to měsíc, než se to vrátí zpět a chcou zálohu 1500,- tak jsem to udělal sám a za hodinku a 100 kaček za baterky se opět rozběhly........

post-41804-0-25545100-1566946941_thumb.jpg

post-41804-0-33355700-1566946953_thumb.jpg

post-41804-0-39246600-1566946969_thumb.jpg

post-41804-0-22527100-1566946987_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Ratio ll freediver profesional. Za 69 euro pěkné hodinky, tiká tam snad něco od Seika. Vteřinovka skáče po indexech. Šroubovací korunka, nerez pouzdro, safír, bez korunky 43 mm průměr. Gumový řemínek je strašně dlouhý a tuhý, vyměnil jsem ho za hadr. Krásná lumi, která vydrží celou noc. Koupil jsem je ze zvědavosti a jsem překvapen poměrně kvalitním zpracováním.

post-61612-0-08196400-1578582184_thumb.jpg

post-61612-0-11968700-1578582220_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ratio ll freediver profesional. Za 69 euro pěkné hodinky, tiká tam snad něco od Seika. Vteřinovka skáče po indexech. Šroubovací korunka, nerez pouzdro, safír, bez korunky 43 mm průměr. Gumový řemínek je strašně dlouhý a tuhý, vyměnil jsem ho za hadr. Krásná lumi, která vydrží celou noc. Koupil jsem je ze zvědavosti a jsem překvapen poměrně kvalitním zpracováním.

 

díky za info!

já se shodou okolností o svátcích koukal na ty s day date na tahu a vážně uvažuju, že je vyzkouším. nic jsem se o nich nedočetl, jen na ofiko stránkách..

no..je to taková všehochuť - cifr seiko, luneta citizen.. nicméně takhle z fotek se mi překvapivě docela líběj.

strojek je obyč nejlevněší seiko, proč ne, ale zase safír...no a jestli ta lumi je ok, tak celkově ok. jako nedělám si iluze, ale za ty prachy...

 

kdybys měl jěště nějaký další postřehy, tak sem s nimi. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...