Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

V 4. 10. 2020 v 19:59, papun napsal:

Přímo nějaké číslo nevím, ale na ebay je najdeš takto: Lorus Men's Lumibrite Grey Fabric Web Strap Watch With Day And Date Display NEW

Jsou to hodinky za pár korun, ale nějak mi přirostly k srdci. Jdou za měsíc tak -10s, ale to mě nějak netrápí. Lehké, vkusné a krásně svítí ve tmě.

A este jedna otazka,lumi ako dlho vydrzi? Dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

přesadil jsem na shark mesh. 

pokud jde o Lumi,  v noci to pár hodin přečtu po nasvícení UV (KSČ) lampičkou


Mám tu "výhodu", že jako mnoho vrstevníků jdu v noci minimálně jednou s pískem
a při té příležitosti na ně můžu baterečkou mrknout a vydrží do rána ;o)

 

 

pulsar.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak mě se podařilo koupit hodinky Invicta Intrinsic 13079. Masivní, nerezové hodinky. Průměr pouzdra 50 mm a tloušťka pouzdra 21 mm! Řemínek je pořádný nerez, žádný plech.... Mají jak analogový čas, tak digitální. Je tam spousta funkcí. Kompas, chronometr, kalendář, alarm a spousty dalšího.... Vodotěsnost je 10 bar, tlačítka na pravé straně jsou šroubovací. Jinak zadní víčko je také šroubovací. Nastavení hodinek bylo docela náročné, ale na Youtube je několik videí jak hodinky nastavit. Z nich jsem si vytvořil jednoduchý a pochopitelný manuál. Analogový čas je synchronizován s digitálním a je mu podřízen. Takže nejprve se nastaví digitální čas a dle něj se automaticky seřídí analogový čas. Ještě se dají seřídit ručičky, aby byla přesně kalibrované na 12 hodin. Ono když si jednou projdete nastavením, tak zjistíte, že je to vlastně jednoduché. A to když mi přišli, tak jsem myslel, že je neseřídím..... Ale nyní, jsou pro mě super.....

Invicta-Intrinsic-13079-zaklad.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, hrojar@seznam.cz napsal:

To jsou velké šrouby, které drží náramek....

Ale jistě rád uznáš, že v tomto směru existují i kultivovanější přechody k tahu...🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Frostie napsal:

Ale jistě rád uznáš, že v tomto směru existují i kultivovanější přechody k tahu...🙂

Ale to je věc názoru, naopak, mě se toto líbí. Asi před 20 lety jsem si přál nějaké takovéhle hodinky. A protože jsem je nemohl sehnat, tak jsem si je vyrobil. A tah jsem přidělával právě tímto způsobem. Pouzdro jsem použil z jedněch starších hodinek Bentime a upravili mi ho v N Městě nad Metují, strojek jsem koupil Citizen Myota T240. Číselník jsem také použil z Bentime. A pak už jsem si to jen sestavil. Nakonec, foto přikládám. Hodinky mám dodnes a chodí pořád velmi dobře....Ana-Digi-vlastni-10.thumb.JPG.df8c559658fafc08a34a763817636956.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 11. 2020 v 12:27, hrojar@seznam.cz napsal:

Ale to je věc názoru, naopak, mě se toto líbí. Asi před 20 lety jsem si přál nějaké takovéhle hodinky. A protože jsem je nemohl sehnat, tak jsem si je vyrobil. A tah jsem přidělával právě tímto způsobem. Pouzdro jsem použil z jedněch starších hodinek Bentime a upravili mi ho v N Městě nad Metují, strojek jsem koupil Citizen Myota T240. Číselník jsem také použil z Bentime. A pak už jsem si to jen sestavil. Nakonec, foto přikládám. Hodinky mám dodnes a chodí pořád velmi dobře....

Tak to je něco jiného. Ta původní personalizace má koule a ty tvoje nové jsou jen evoluční krok dopředu.
Mně se to líbí (já jsem nakonec i obdivovatelem přiznané vzduchotechniky i dalších instalací apod, nic pro slečinky)

Ale taky mne přiznám se napadlo, že vedle ostatních funkcí by s tím šly dobře naklepávat řízky ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...