Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, prokom napsal:

Bude tam asi nějaká Miyota,píšou Japan Movt a musím říct,že ty jdou vždycky ve slušných tolerancích,aspoň teda co jsem měl.I když tady je to fakt extrémně přesný.Tak dej pak třeba vědět,jak šlapou ty tvoje.

předbíhají se, krátká doba měření ale bude to do 10 sec měsíčně, což není žádní sláva, ale víc nepotřebuju a srovnávám to až přestavuju datum na konci krátkého měsíce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lub napsal:

u tech fosilek je to skoro podvod na zakaznika s tou lunetou. kdyz uz byva pevna, tak jsou cisla na ni orientovany tak, aby bylo jasny, ze je neotocna.

edifice jsou fajn, me celkem oslovujou ty tenky modely se safirem.

Podvod je už i to,vyrábět hodinky v potápkovým designu a opatřit je vodotěsností 10ATM když to bereš takhle 😀 Ať už je luneta otočná nebo ne,pro drtivou většinu uživatelů je to beztak jen designovej prvek.Koukal jsem třeba na feedbacky na Amazonu kde je asi 157 recenzí a nijak to tam nikoho netrápí a mají 4,6 z 5.Druhá věc je,že prodejce by to měl v popisu uvádět,zklamanej jsem z toho trochu byl,no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, odjinud napsal:

Tak nápis "countdown" jsem na hodinkách snad ještě ani neviděl...

ZDAR, MÁLO ŠTUDUJEŠ PRODEJE

Seiko SRPB81K1 (s countdown lunetou);o)

Fakt je, že daleko častejší je klasická luneta potapečská (kolik už uplynulo) než tato "kolik ještě zbývá"
Ale mně se tentokrát prostě líbí ta barevné kombinace, celý ten design, a v hlavě mi jako prémie hraje písnička z mého mládí "It´s a final countdown....tadadá dá, tada datatá..." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, odjinud napsal:

A jo, máš pravdu.

Mě zarazil ten nápis "countdown", to že jsou odpočítávací lunety mě zas jako nepřekvapuje.

Jj, Final Countdown a ještě taky Live is Live mi zní v uších ještě teď 🙂

 Jo, to je nevynechatelné. Dodnes vzpomínám, jak to na chmelu jelo na kazeťáku furt dokola ;o) tak je to skoro 40y...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citizen, modul 9417. Rok výroby 2000, modelový asi 1999. Tehdy za 50 000 Jenů. Takže celkem balík. Komplet titan. Voděodolnost 10 Atm. Externí anténa na rádio. V téhle verzi jen japonské frekvence. Ale z apky na mobilu synchronizují bez problémů a zatím vypadají, že šlapou dost přesně. Musím říct, že jsem z téhle tvarové podivnosti zatím dost nadšený. Na mou ruku akorát příjemně sedí. Jejich ségrám, se stejným modulem ale jiným designem, se mi zatím nepodařilo rozchodit ručky, jen vteřinovou. To bude trochu ořech.

Citizen-9417-H22838-1-lwrs.jpg

Citizen-9417-H22838-2-lwrs.jpg

Citizen-9417-H22838-3-lwrs.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...