Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

@AndyAaron Trasery (100 kusová limitka ke 100 let ČSR) nepoužívám jako otloukánka (na to je mi jich líto), do Casio teče a Citizenky jsem ještě neměl..
Taky mi je líto otloukat ty ČSR Trasery, tak jsem si pořídil jiné tritiovky pro tento účel - akorát jsem si moc nepomohl, protože i těchto mi je líto :-)84782baca0d3f0b0955a4715f40717dd.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2021 v 18:29, bacilll napsal:

Nový přírůstek (Citizen) mezi černobílé. Chtěl jsem nového otloukánka s dobrou čitelností na práci kolem domu a blbnutí u bazénu a do oka mi přišli tyto lowcost Citizenky. Zatím se hodinu seznamujem emoji6.pnge5f3fe7c5c3d3d869a67302031538429.jpg

Odesláno z mého HD1913 pomocí Tapatalk
 

"přírůstek"  zjevně znamená označení kousku k ruce opravdu pevně přirostlého, který už nejde sundat.

(jedině pomocí chronoobřízky ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Milý dárek, protože se dlouhodobě zajímám o námořní historii. Sice poskládané no-name, ale uvnitř "tiká" Ronda a v kroužku je kus mědi z HMS Victory (z poslední rekonstrukce, tak i příjemný ship-spirit). Samozřejmě to není žádná oblekovka, ale při nějakém zajímavém námořním výročí je vždy rád vytáhnu na slunce ...

 

hodinky hms.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 18 hodinami, Boriscz napsal:

Barbossa, moc pěkné, prostě hodinky co musíš mít. Řek bych, že jsou efektnejší než podobné s oktagonální lunetou. 

Ještě technickou, trefuje sekundovka na indexy ? 

Ahoy , dost dobře mířená otázka ....

NETREFUJE ☠️ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...