Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

No hele sorry fakt hodinkám nehovím tak se ptám mno... :withstupid: :smile_anim:

v pohode, nic ve zlym, ja jsem uz trosku postizenej chronomagorinou, kdyz to proste netika tak to honi baterka, kdyz to tika je pak jasny ze je tam strojek, poznas to i podle vterinove rucicky, quartzy skacou jak blecha, mechanickym hodinkam se vterinovka plynule plazi po ciferniku(cim vetsi frekvence kmitu setrvacky tim plynulejsi je plazeni vterinovky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ode dneska mam Casio WVQ-570E-1AVER - po potizich s manualem a nastavenim (wave ceptor) se uz jen kocham... to pretaceni rucek na obe strany je srandovni... :D

 

51cdETLo21L._SS400_.jpg

Vypadají náramně ať šlapou mě se líbí tyto festiny,jakože mám tedy SEKo v podpisu a na chronografy moc nejsem tyhle jsou fajn:

http://www.zlato-stribro-hodinky.cz/det/fe.../4-chronograph/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem hodinky s chronografem, budíkem,osvětlením a nevím s čím ještě a zjistil jsem že s toho nic nepotřebuju.

Potřebuju vědět kolik je hodin. Někdy přemýšlím kolikátého je a nechci si hodinky sundávat když jdu plavat.

Proto mám teď tyhle:

http://www.dugena.de/wDeutsch/kollektion/k...amp;zuo=4167821

 

Velké ocelové a robustní, takový menší popelník. Hodiny a den v měsíci ukazujou. Ručičky po nasvětlení vydrží svítit do rána, den v týdnu je bonus na nic a otočnou lunetu využiju třeba vtom plavání.

 

Dugena: wr 200 m

prum. s korunkou: 48 mm

průměr lunety: 43 mm

sklíčko: 32 mm minerál

tloušťka: 14 mm

post-11074-1271864278.jpg

post-11074-1271864313.jpg

post-11074-1271864327.jpg

post-11074-1271864353.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio G-SHOCK GA-100-1A1DR

 

Z hodinek jsem naprosto nadšený (moje první Géčka), ale těžké zklamání z řešení osvětlení. O to se stará pouze jedna dioda umístěná na pozici 6. Ručičky osvětlí v pohodě, ale na ty čtyři displaye prostě nedosvítí... Takže ve tmě zapomenout na stopky a cokoli jiného, což mi přijde velká škoda :thumbsdown_anim: .

 

post-11079-1272526195.jpg

 

post-11079-1272526899.jpg

 

A na zápěstí 18 cm.

 

post-11079-1272526908.jpg

 

Edit: sorry za fotky jako z Aukra, ale mám tu pouze kompakt.

Upraveno uživatelem P Hajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto vlastnost LED osvetleni jsme tu jiz nekolikrat probirali. S tim musis bohuzel pocitat.....

 

Byl to impulzivní nákup - líbily se mi naživo, tak jsem je rovnou vzal. Ani ve snu by mně nenapadlo, že nebudou mít vychytané podsvícení. Ale nebudu si tím kazit radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to impulzivní nákup - líbily se mi naživo, tak jsem je rovnou vzal. Ani ve snu by mně nenapadlo, že nebudou mít vychytané podsvícení. Ale nebudu si tím kazit radost.

 

Vsechny rucickove modely s Led podsvicenim maji tuto blbou vlastnost... Radost ti urcite kazit nechci. Mas asi nejhezci barevnou kombinaci. na me bohuzel moc velke.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechny rucickove modely s Led podsvicenim maji tuto blbou vlastnost... Radost ti urcite kazit nechci. Mas asi nejhezci barevnou kombinaci. na me bohuzel moc velke.....

 

Velké? Mám 18 cm zápěstí, měřím dva metry a vážím 75 kilo i s těma hodinkama - jinými slovy, jakékoli jiné hodinky s průměrem nad 41 mm na mně vypadají děsivě, ale tyto jsou kupodivu OK. Myslím, že hodně udělá to vlnkování pásku hned za stěžejkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké? Mám 18 cm zápěstí, měřím dva metry a vážím 75 kilo i s těma hodinkama - jinými slovy, jakékoli jiné hodinky s průměrem nad 41 mm na mně vypadají děsivě, ale tyto jsou kupodivu OK. Myslím, že hodně udělá to vlnkování pásku hned za stěžejkami.

 

 

Ja 16,5 cm :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
http://www.seiyajapan.com/product/G-GA-110...A-110A-9JF.html

 

Tyhle taky nejsou spatny Suhaji.... Z tech barevnych asi jediny ktery bych zkousnul.

ty už tam má asi týden - ty žluté mně neberou a ty zelené mají lepší barvu než můj obličej - to by moje ego nepřežilo

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, však víš že jsem to nemyslel zle.

 

To SukHoi - sklo změřím večer. Docela přemýšlím o dodatečném AR. To by byl teprv masakr.

 

Jasny delam si taky srandu.

Podle me tam AR jen tak nedostanes. Par Gecek jsem uz rozebiral........

Jinak tahle cela diskuse patri do sekce Digitalni hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...